En İyi OpenCart Temaları 2022 İncelemesi

En İyi OpenCart Temaları 2022 İncelemesi

OpenCart, e-ticaret yapanların sıfırdan bir çevrimiçi mağaza oluşturmasına yardımcı olmak için en kaliteli özellikleri sunan önemli bir ücretsiz e-ticaret platformudur. Çok çeşitli uygulamaların ve uzantılarınyanı sıra, OpenCart kapsamlı bir yönetim programıdır. Bu nedenle, tek bir arka uçtan birden fazla çevrimiçi mağaza üzerinde kolayca kontrol sağlayabilirsiniz.

Tabiki bu opencart temalarını kullanmak için öncelikle Opencart kurulumunu ve gerekli eklentilerini kurmanız gerekiyor. Sizin için bu işlemi kolaylaştırdık. Opencart son sürümü Opencart 3.0.3.8 Türkçeleştirilmiş halde ve gerekli olan eklentileri kurulmuş olarak sizler için hazırladık. Opencart 3.0.3.8 Türkçe Temalı ve Gerekli Eklentilerle Tam Kurulum linkinden indirerek kurulum yapabilirsiniz.

Çevrimiçi internet mağazanıza zarif bir tema seçmek için tavsiye edebileceğimiz en iyi opencart temaları ve şablonlarını bu sayfada bulabilirsiniz! Tema seçiminizi yaparken kesinlikle profesyoneller tarafından sunulan zarif ve sade tasarımlardan yana tercihinizi yapın. Odak noktası olarak ürünler içeren temiz sayfa düzeni ve kullanıcı dostu bir sayfa gezintisi, iyi uygulama ve sanatsal cazibe arasındaki dengeyi gösterir. Emin olun, site ne kadar iyi olursa, ziyaretçileri bu konseptten keyif alacaklar ve daha fazla ürün satın almak için mağazaya geri döneceklerdir.

Mevcut mağazanız yerine işletmeniz için daha uygun tema bulursanız,OpenCart geçişi sizin için yararlı olacaktır. Olağanüstü özelliklerinden tam olarak yararlanmak için OpenCart'ı en son sürüme yükseltmeyi seçebilirsiniz.

OpenCart'ı tercih etmek üzereyseniz, mağaza tasarımı dikkate almanız gereken en önemli şeylerden biridir. Bu nedenle, bu makale kesinlikle sizin ihtiyacınız olan bilgilendirme yazısıdır. Büyüleyici vitrininiz için 2022 Yılı En iyi OpenCart temalarını bulmaya devam edin.

En iyi OpenCart temaları nelerdir?

OpenCart, 1700'den fazla mağaza şablonundan oluşan geniş bir koleksiyon sağlayarak adı puan tablosunda ilk sıralarda yer alır. Temaların bazıları ücretsizdir, bazıları ise size yaklaşık 20 $ - 100 $ aralığında mal olur ve en pahalı olanı için ise 6000 $ 'a kadar ödemeniz gerekir.

Çok sayıda mağaza temalarının yanı sıra OpenCart, kullanımı kolay arayüzünün yanı sıra düşük işletme maliyetleriyle de ünlüdür. Daha fazla bilgi için lütfen OpenCart incelememizi buradan okuyun.

Bu bölümde, en iyi OpenCart temalarını önermek isteriz, böylece değerli zamanınızı binlerce şablona göz atarak harcamak zorunda kalmayacaksınız. Bu listedeki tüm temalar, kullanıcı sayısı, satışları, yorumları, fiyatı ve özellikleri de dahil olmak üzere en önemli kriterlere göre özenle seçilmiştir:

Fiyatı: $49  - OpenCart 3.0.3.x, OpenCart 3.0.2.x, OpenCart 3.0.1.x, OpenCart 3.0.0.x - Themeforest en iyi derecelendirme 5

En iyi OpenCart teması hakkındaki önerimizde listelemek istediğimiz ilk mağaza düzeni Poco' dur. TemplateMaza tarafından sağlanan Themeforest'taki en gelişmiş OpenCart şablonu olmasıyla ünlüdür.

Poco'nun masaya getirdiği sayısız özellikler sayesinde satış rakamlarının artması bekleniyor. Sadece bir şablondan ziyade, Poco size yüksek düzeyde özelleştirme sağlayan bir tasarım aracı gibidir. Bu nedenle, bu şablon iş gereksinimlerinizi kolayca karşılayabilir.

Poco'nun öne çıkan bazı özellikleri şunlardır:

 • Teknik Kullanım - Ücretsiz: Poco, sürükle ve bırak arayüzünün keyfini çıkarmanızı sağlayan ücretsiz bir profesyonel sayfa oluşturucu sunar. Böylece, vitrin öğelerini zahmetsizce düzenleyebilirsiniz ve karmaşık temel kod hakkında endişelenmenize gerek yoktur.
 • Performans: Mağaza sıralamasına yüksek öncelik verirseniz, Poco kesinlikle ürünün kaymağı olacaktır. Bu OpenCart teması yüksek yükleme hızı, SEO dostu, tam sayfa önbelleği ve basit programlama dili ile birlikte gelir.
 • Blog: Poco ile kategorilerde ve yazarlarda blog makaleleri oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir web sitesi ziyaretçisi bu gönderiye yorum bırakabilir.
 • Teklif Üzerine Satış: Bu özellik, belirli bir süre içinde özel bir fiyat belirlemenizi sağlar. Bu nedenle, Yeni Yıl, Doğum Günü, Nişan vb. gibi özel günleri kutlamanız yararlı olacaktır. Ayrıca, geri sayım ve satılan miktar ilerleme çubuğu olarak görüntülenir ve müşterilerinizi sezonluk promosyonunuz hakkında uyarır.

Fiyatı: $59  - OpenCart 3.0.3.x, OpenCart 3.0.2.x, OpenCart 3.0.1.x, OpenCart 3.0.0.x, OpenCart 2.3.0.x - Themeforest en iyi derecelendirme 4,9

Journal teması aynı zamanda bu makalede tanıtmayı seveceğimiz en iyi OpenCart temalarından biridir. DigitalAtelier tarafından Themeforest'ta yayınlanan Journal, sınıfının en iyisi özellikleri sayesinde hızla popüler oldu. Poco'ya benzer şekilde Journal da size mağazanızı herhangi bir çözünürlükte özelleştirme esnekliği sağlar.

Daha da önemlisi, aralarından seçim yapabileceğiniz 11 farklı demo mağazası sunar. Her birinin farklı tarzları vardır ve güzellik, moda, seyahat aksesuarları gibi farklı sektörler için uygundur.

Journal satışta 20.000'den fazla kişiye ulaştı. Bu OpenCart temasının aşağıdaki bazı öne çıkan özelliklerle nasıl bu kadar hakim olduğunu görelim:

 • Güçlü Tasarım Araçları: Journal'ın tasarım araçları ile herhangi bir kodlama olmadan göz kamaştırıcı bir OpenCart mağazası oluşturmak mümkündür. Gelişmiş sayfa oluşturucu , herhangi bir sayfada satırlar, sütunlar ve modüller içeren akla gelebilecek her türlü düzeni oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca, bloklar ve sekmeler ile çeşitli özel konumlardaki herhangi bir ürün sayfasına herhangi bir HTML içeriği ekleyebilirsiniz.
 • Tek Sayfalık Ödeme: Journal admin'e entegre, tamamen özelleştirilebilir tek sayfalık hızlı ödeme özelliği.
 • Performans Araçları: Tema, önbelleğe alma, statik varlıklar vb. gibi birçok gelişmiş performans aracı içerir.
 • Filtreler Modülü: Bu, ürünleri Fiyat, Kategori, Marka, Seçenekler ve Niteliklere göre filtreleyebilen gelişmiş bir Ajax ürün filtreleme sistemidir.
 • Özel Modüller: Pop-up'lar, bildirimler, başlık bildirimleri, alt sabit menüler dahildir.

DEMO VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Fiyatı: $48  - OpenCart 3.0.2.x - Themeforest en iyi derecelendirme 5

MixBucket, Themeforest'taki bir başka OpenCart temasıdır. MahardhiThemes'in bu pazara yüklemesinden bu yana toplamda 136 satışla tam yıldız derecelendirmesi alıyor, ki bu oldukça etkileyici.

Şu anda, MixBucket moda, yemek, kahve, ilaç için mükemmel bir şekilde tasarlanmış 19 mağaza düzeni ("Ana sayfa" olarak adlandırıldığı gibi) sunuyor ve liste uzayıp gidiyor. OpenCart'ın en son sürümünü desteklemeyi amaçlayan MixBucket teması, herhangi bir e-Ticaret web sitesi için eksiksiz bir işlevsel özellik yığını ile birlikte gelir. 

Şimdi bu OpenCart temasının ana özelliklerine geçelim:

Tamamen Duyarlı Tasarım: Mağazanızın hem web, hem sekme hem de mobil için doğru şekilde görüntüleneceğinden tamamen emin olabilirsiniz. LTR (soldan sağa) ve RTL (sağdan sola): Bunlar, içerik görüntüleme yönüne atıfta bulunan dil komut dosyalarındaki özel terimlerdir. Bu özellik sayesinde, tüm öğelerin biçimini bozmadan mağazanızın kullanıcı arayüzünü yansıtabilirsiniz.

Bülten Açılır Penceresi: Müşterileriniz sitenizi ziyaret ettiğinde abonelik e-postası isteyen bir açılır pencere alır. İletişim bilgilerini sağladıklarında, yeni ürün eklemeleri veya özel promosyonlar gibi mağazanızla ilgili en son bilgiler doğrudan bu e-posta adresine gönderilecektir.

Tüm Tarayıcı Uyumluluğu: MixBucket, müşterilerinizin herhangi bir kısıtlama olmaksızın herhangi bir tarayıcıdan web sitenize erişmesine olanak tanır.

Fiyatı: $34  - OpenCart 3.0.3.x, OpenCart 3.0.2.x, OpenCart 3.0.1.x, OpenCart 3.0.0.x - Themeforest en iyi derecelendirme 4,3

En iyi OpenCart temaları önerimizde göz ardı edemeyeceğimiz bir diğer mağaza şablonu MegaStore. Bu tema, TemplateTrip tarafından tasarlanmıştır ve Themeforest aracılığıyla binlerce mağaza sahibine yaklaşır.

İşte Mega Store'un öne çıkan bazı özellikleri:

 • Sınırsız banner ve Slider: Hangi düzeni seçerseniz seçin, web sitenizin herhangi bir sayfasına istediğiniz gibi slider ve banner ekleyebilirsiniz. Bu, daha fazla ürün detayı sağlamanız gerektiğinde veya sadece mağazanızı ziyaret edenlerde canlı bir izlenim yaratmak istediğinizde yardımcı olacaktır.
 • Tam geliştirici paketi: Mega Store, tema geliştiricilerinin Demolarda kullandıklarına benzer tüm modülleri ve kod dosyalarını içeren bir tema paketi ile birlikte gelir.
 • Blog: Mega Store, müşterilerinizi aydınlatan bilgilendirici blog gönderileri oluşturmanıza yardımcı olmak için blog modülleriyle kendisini bağlar.
 • Tam tasarım paketi: Buradaki paket, PSD biçiminde tam grafik tasarımcı kaynaklarını içerir. Bu nedenle, öğeleri boyutunu bozmadan özgürce düzenleyebilirsiniz.

Mega Store, örneğin ilaç, kozmetik, otomobil parçaları, fast food vb. gibi farklı satış amaçları için farklı mağaza düzenlerine sahiptir. Uyumlu bir renk kombinasyonuyla profesyonel mağaza tasarımı arıyorsanız, ihtiyacınız olan şey bu OpenCart teması olacaktır.

5. Shoplist - Gelişmiş OpenCart 3 Teması

Fiyatı: $39  - OpenCart 3.0.3.x, OpenCart 3.0.2.x, OpenCart 3.0.1.x, OpenCart 3.0.0.x - Themeforest en iyi derecelendirme 4,3

Template Monster'da TEMPLATEMELA'nın özel bir ürünü olan Shoplist ile en iyi OpenCart temaları listesini okumaya devam edelim. Bu şablonu yükleyerek, (varsa) gelecekteki güncellemelerle birlikte 6 aylık destekten yararlanacaksınız..

Basit ama çekici tasarımıyla Shoplist, çoklu satış amaçları için uygundur .

Shoplist, Google ve Bing gibi en popüler arama motorlarıyla SEO dostu olmasının yanı sıra esnek ayarlar, hızlı yükleme, hızlı destek ve daha fazlasıyla dikkate değer.

İşte ilginizi çekebilecek Shopilist'in öne çıkan bazı özellikleri:

 • LTR + RTL: MixBucket'a benzer şekilde, vitrindeki tüm öğelerin boyutunu ve biçimini bozmadan vitrininizi yansıtabilirsiniz.
 • Görüntü kaydırıcılı bulut yakınlaştırma: Bu işlev, fareyi görüntü kaydırıcıları etrafında hareket ettirerek ürünlerin ayrıntılarını yakınlaştırmanıza olanak tanır.
 • Tamamen Duyarlı: Mağaza listesi, mobil, tablet ve masaüstü ekranı dahil olmak üzere farklı cihazlarda normal şekilde görüntülenebilir.
 • Dokunma desteği: Bu özellik, web sitenizi akıllı telefon veya masaüstü pc ile ziyaret ederken müşterilerinize rahatlık hissi verebilir.

Fiyatı: $39  - OpenCart 3.0.3.x, OpenCart 3.0.2.x, OpenCart 2.3.0.x, OpenCart 2.2.0.x - Themeforest en iyi derecelendirme 4,54

Otomobil Parçaları, yedek parça ürünleri, otomobil yedek parçaları, arabalar ve bisikletler, aletler satışı yapan mağaza sahipleri için özel olarak tasarlanmış en iyi OpenCart temalarından biridir. Daha da önemlisi, çok çeşitli OpenCart sürümlerini destekler, yani bu temayı belkide web sitenizin opencart sürümünü yükseltmeden yükleyebilirsiniz .

Auto Parts, 500'den fazla satışla Themeforest'ta en çok oy alan ve en çok satanlar arasında yer alıyor. Otomobil Parçalarının olağanüstü özellikleriyle bu popülerliğin arkasındaki nedenleri anlayalım:

 • Sağlanan tam PSD dosyaları: PSD dosyalarıyla, tüm görüntüyü bozmaktan korkmadan tasarım öğelerini özgürce düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.
 • Kolay özelleştirme için iyi yapılandırılmış ve yorumlanmış kod: Otomobil Parçaları düzenini özelleştirmek için üst düzey teknik becerilere sahip olmanız gerekmez.
 • Sınırsız Banner ve Slider: Auto Parts, ürünlerinizin kapsamlı bir şekilde görüntülenmesi için mümkün olduğunca çok afiş ve slider eklemenize olanak tanır.
 • İlgili ürün kaydırma çubuğu: Bu özellik, müşterilerinizin daha önce aradıkları anahtar kelime veya kategorilerle ilgili ürünlerin listesini görmelerini sağlar.

Bu nedenle, bu şablon iş gereksinimlerinizi kolayca karşılayabilir.

Fiyatı: $39  - OpenCart 3.0.3.x, OpenCart 3.0.2.x - Themeforest Derecelendirme 4,7

Vurgulanması gereken bir diğer en iyi OpenCart teması, TemplateMela tarafından tasarlanan bir OpenCart duyarlı teması olan Kids Store'dur. 300'den fazla satışla Kids Store, ürünleri çocuk ürünleri ve oyuncakları olan birçok mağaza sahibinin tercih edeceği yüksek kaliteli bir şablon olduğunu kanıtlıyor.

Otomobil Parçaları'na benzer şekilde, Çocuk Mağazası size kesinlikle birçok yönden fayda sağlayan sayısız özellikle birlikte gelir. Daha açık olmak gerekirse, tüm cihazlarda %100 uyumluluk, tüm sayfalarda birden çok dil, hızlı yükleme optimizasyonu, sınırsız banner ve slider, tam PSD dosyası kaynakları ve daha pek çok şeyden yararlanabilirsiniz.

 

8. eMarket - Çok Amaçlı MarketPlace OpenCart 3 Teması (35+ Ana Sayfa ve Mobil Düzen Dahil)

Fiyatı: $59  - OpenCart 3.0.3.x , OpenCart 3.0.2.x , OpenCart 3.0.1.x , OpenCart 3.0.0.x , Diğer - Themeforest Derecelendirme 4,5

Zengin Tasarıma Sahip OpenCart 3.0.x'in en son sürümünü destekleyen bu tema, herhangi bir e-Ticaret web sitesi için modern bir şablonun işlevsel özellikleriyle dolu:

 

✔️ Yüksek Performans - SEO Optimizasyonu - Son Derece Özelleştirilebilir Tasarımlar - Düzenli Güncellemeler!

✔️ Modern Tasarımlar: 30'un üzerinde tasarım, son derece duyarlı, sınırsız renkler, yerleşik Megamenu, güzel slider, zamanlamalı geri sayım slider, öne çıkan ürün blokları, ürün listeleme sekmesi, açılır pencere ve daha fazlası vb.

✔️ Son Derece Özelleştirilebilir: Görsel sayfa oluşturucu hazır, megamenü hazır, Sürükle ve Bırak özellikleri, Kategoriler Açılır Penceresi , Facebook Canlı Sohbet - Messenger , Mobil Düzenler, Menü özellikleri, e-posta bülteni, Açılır pencere ve daha fazlası ... Ayrıca Multivendor gibi birçok üçüncü taraf eklentisiyle uyumludur eklentiler, Slider Revolution, Ürün Tasarımı, GDPR .

Bir e-Ticaret sitenizde ekstra özellikler ve güzel bir tasarım istiyorsanız eMarket, birçok özellik ve karşılaşılan sorunlarda hızlı destekle Opencart temalarının içinde en iyi seçeneklerden biridir.

DEMO VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

ALL-IN-ONE bir e-Ticaret sitesi oluşturmak için yalnızca eMarket'e ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. OpenCart 3.0.x'in en son sürümünü destekleyen bu tema, herhangi bir e-Ticaret web sitesi için modern bir şablonun işlevsel özellikleriyle dolu.

 

9. Revo - Çok Amaçlı OpenCart Teması

Her türden mağaza için modern ve tamamen duyarlı.

Revo , her türden mağaza için modern ve tamamen duyarlı, çok amaçlı bir OpenCart temasıdır. Bir dizi seçenekle dolu süper güçlü yönetim paneliyle birlikte, tamamen kendiniz, yalnızca sizin için, kendi adınızı veren benzersiz bir e-ticaret web sitesi oluşturabilirsiniz. Şimdi, Revo Opencart teması çok sayıda işlevsel uzantı sağlayarak kesinlikle size birçok harika deneyimi geri getiriyor.

Revo temasını kolayca bir pazara dönüştürebilirsiniz, çünkü artık Purpletreesoft for OpenCart 3 Sürümünün yazarının çoklu satıcı eklentileriyle uyumludur.

Bir dizi seçenekle dolu süper güçlü yönetim paneliyle birlikte, tamamen kendiniz, yalnızca sizin için, kendi adınızı veren benzersiz bir e-ticaret web sitesi oluşturabilirsiniz. 

 

10. Monota - Otomobİl Parçaları OpenCart Teması

Her türlü otomobil parçası, otomobil ekipmanı, Yedek Parça, Otomobil, Aletler ve Aksesuarlar Satışı

Monota , her türlü otomobil parçası, otomobil ekipmanı, Yedek Parça, Otomobiller, Aletler, Aksesuarlar ve çok amaçlı mağaza satan tüm mağazalar ve işletmeler için tasarlanmış tamamen duyarlı bir OpenCart şablonudur . OpenCart 3.x'i destekleyen bu tema, bir web sitesi oluşturmada çok amaçlı modern bir şablonun işlevsel özelliklerinin bir paketine sahiptir.

DEMO İÇİN TIKLAYIN

Dahası, autoparts OpenCart teması mobil düzenlere özel, OnePage kullanıma hazır, Slider Revolution Desteği, SEO Zengin Parçacık Hazır ve diğer birçok özelliğe sahiptir.

 

11 - Styleway - Online Fashion OpenCart 3.x Responsive Theme

Herhangi bir teknoloji, moda, giyim mağazası vb. İle tamamen uyumludur.

Tanıtmayı çok istediğimiz en iyi OpenCart temalarından biri, codezeel tarafından oluşturulmuş temiz ve profesyonel bir ürün olan Styleway'dir. OpenCart tema pazarına geç girmesine rağmen, Styleway hızla itibarını kazandı ve 5 üzerinden 5 puan aldı.

Styleway, güzellik ve moda online mağazaları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu OpenCart teması, küçük ve orta ölçekli işletmeler için en uygun olanıdır.

İşte Styleway'in öne çıkan özellikleri:

 • Çoklu dil ve para birimini destekleyin: Styleway, müşterilere sorunsuz bir çoklu dil deneyimi sağlamak için diğer eklentilerle iyi çalışabilir.
 • PSD dosyalarını dahil et : Bu ek özellik, önceden hazırlanmış tasarımlarda derinlemesine değişiklikler yapmak istiyorsanız son derece yardımcı olacaktır.

 

12. Claue - Temİz ve Minimalist OpenCart Teması

Birden çok mağaza demosuna sahip temiz ve minimal bir OpenCart Teması

Claue - Web siteleri oluşturmak için çok sayıda yaratıcı kullanıma uygun, birden çok mağaza demosuna sahip temiz ve minimal bir OpenCart Teması. Bu OpenCart teması, kusursuz ve harika bir kullanıcı deneyimi yaratmak ve işinizi geliştirmek için modern bir çevrimiçi perakendecinin ihtiyaç duyduğu her detayı özenle tasarlanmış ve işlenmiştir.

Minimalist OpenCart 3 Tema OnePage hazır, Kasa gibi PRO e-ticaret özellikleri, Zengin Snippet Ready, AMP desteği ve diğer birçok özellikleri ile doludur.

DEMO İÇİN TIKLAYIN

SONUÇ OLARAK

Sonuç olarak, bu en iyi OpenCart temalarının temel özelliklerini gösterdik. Hangisinin size en uygun olduğu hakkında bir fikriniz var mı? Değilse, işte size bazı öneriler:

 • Sınırlı bir bütçeniz varsa: Mega Store ve Styleway'i denemelisiniz, çünkü sizden yalnızca 16 $ ve 24 $ ücret alırlar. Yine de birçok kullanışlı entegre özelliğe sahip güzel ve kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturabilirsiniz.
 • Özelleştirmeler için mümkün olduğunca fazla alana sahip olmak istiyorsanız, şu temalardan biriyle gidin: Journal, Poco, Revo veya TopDeal. Bu şablonlar, mağazanızı kolay ve hızlı bir şekilde özelleştirmenizi sağlar.
 • Kapsamlı bir çözüm istiyorsanız, eMarket, Mega Store veya Poco'yu seçmek en iyi seçeneklerdir. Temalar, neredeyse her önemli özelliği yerleşik olarak içerir.

Dolayısıyla, mevcut alışveriş sepetinizden memnun değilseniz ve OpenCart'a geçmek istiyorsanız, bizi takip edin çok değerli bilgilere ve kaynak dosyalara hakim olun.

OPENCART 3 TEMA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Şu konuda ilginizi çekebilir: 2020 yapımı eniyi seçme filmler 

E-ticaret siteleri yani alışveriş sitesi tasarımı konusunda profesyonel destek, hizmet ve gelişmiş altyapı ile benzersiz Safir E ticaret paketleri sunuyoruz. Uygun fiyatlı gelişmiş Safir E-ticaret yazılımı ve paketleri ile e-ticarete başlayın. Alışveriş sitesi için çok büyük paralar ödemenize gerek yok.


Beğendiğiniz ve almak istediğiniz temanın satın alma aşamasından kurulumu ve genel ayarları, güvenlik ayarları, Türkçeleştirme işlemleri gibi her türlü işlemleri müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmak üzere tamamlayıp teslim ediyoruz.


 • user

  Mehmet SOLMAZ

  Çok güzel anlatılmış elinize sağlık. Bence bunların arasında E-Market teması ve Journal teması öncelikli tercih edilebileceklerden.. Özellikle E-Market temasının sosyal giriş özelliğinin olması artı..

  2 yıl önce