Menu
Your Cart

Safirmedya Blog

29 Dec Opencart Kurulumunda Fatal error: Uncaught Exception: Error: Variable sql_mode cant be set to the value of MYSQL40
Safirmedya 0 72
Opencart kurulumunda "Fatal error: Uncaught Exception: Error: Variable 'sql_mode' can't be set to the value of 'MYSQL40'" bunun gibi bir hata aldıysan..
27 Dec Delphi TWebBrowser Hata Uyarılarını Engelleme
Safirmedya 0 75
Delphi TWebBrowser bazı siteleri açarken sıkıcı bir şekilde arka arkaya sitede hata uyarıları verebilir. TWebBrowser seçiliyken Object Inspector pence..
01 Dec Delphi-de TXT Dosyasını Tarihle Kaydetmek
Safirmedya 0 95
Delphi ile oluşturulan txt dosyanızı o günün tarihi ile kayıt edebilirsiniz. Bu AfterUpdateRecord olay işleyicisi, kullanıcı adı, tarih, saat ve istem..
13 Nov ASP Nesneleri ve Unsurları
Safirmedya 0 2605
ASP tasarımcısı olarak, biz gerçekte ASP Nesneleri ve Unsurları ile birşeyler yaparız; başka bir deyişle ASP kodlarımız bu nesnelere yöneliktir, onlar..
21 Oct Form Başlık Yerine Tüm Yüzeyden Nasıl Sürüklenir
Safirmedya 1 2756
Delphi projelerinde Borland tarafından geliştirilip VCL(Visual Component Library) adı verilen sınıf kitaplığında yer alan sınıflar kullanılmaktadır. B..
26 Jul Harici uygulamaları çalıştırma: ShellExecute ve ShellExecuteEx
Safirmedya 0 3717
Bir Delphi programından nasıl harici bir program çalıştırabilirim? Delphi programlama dili, çapraz platform uygulamaları yazmak, derlemek, paketlemek ..
17 Apr Asp ile Sınırsız Kategori Yapısı
Safirmedya 0 2783
Merhaba Safir Medya dostları, bu defa konumuz ASP ile Sınırsız Kategori altyapısı. Yani istediğiniz kadar kategori, alt kategori ve daha fazla defalar..
17 Apr Yazılanları Otomatik Büyük Harfe Çevirmek
Safirmedya 0 2729
Sitenizin ziyaretçilerinin verileri web sitenizdeki forma girerken bazı alanlarda Yazılanları Otomatik Büyük Harfe Çevirmek yani özellikle büyük harfl..
13 Mar Delphi Paradox Bağlantısı Kurma
Safirmedya 0 6720
Bu konumuzda size Delphi Paradox Bağlantısı Kurma konusundan bahsedeceğiz. Delphi’nin tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biriside iyi bir verit..
07 Mar Ücretsiz Blogger Teması
Safirmedya 1 3706
Blogger, ücretsiz bir blog hizmetidir ve burada Blogger Teması bulabilirsiniz, Gmail hesabınızla Blogger’a kayıt olarak blog sitenizi oluşturabilirsin..
30 Jan 2018-2019 Yılı Eniyi Opencart Temaları
Safirmedya 3 800
Bir e-ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsunuz ama profesyonel bir e-ticaret sitesinde satış yapmak istersiniz sanırım? Bu yazımızda ücretsiz eticaret sc..
10 Dec Delphi Kodlama – İnternet Sitesindeki Formu Programla Doldurma
Safirmedya 0 2711
Delphi programlama ile TWebBrowser, uygulamalarınıza özelleştirilmiş bir web tarama internet gezgini oluşturmak, dosya ve ağ tarama, belge görüntüleme..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 50 (5 Sayfa)
İndirim Kuponu
Safir SEO Autohits Pro uygulamamızdan kazandığınız kredileri paraya çevirerek, sitemizden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.