Menu
Your Cart

Teknoloji Haberleri RSS Feed

Türkiye'nin en güncel ve samimi teknoloji sitesi. Teknoloji haberlerini takip edin, ürün inceleme videolarını izleyin, kullanıcı yorumlarını okuyun ve foruma üye olarak takip edin.
17 Aug Samsung Galaxy Note 5
Safirmedya 0 13361
Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy Note 5'in tanıtımını New York şehrinde düzenlediği bir etkinlikte gerçekleştiriyor. Samsung Galaxy Note 5, daha ön..
21 Dec 0850 Numara Kurnazlığı
Safirmedya 0 7919
Daha önce 444’lü numaraları kullanan firmalar bu numaraların ücretsiz de aranabilmesi sonrası başka bir uyanıklığa başvurdu. Firmalar 0850 ile başlaya..
16 Jul Eniyi 10 Tablet
Safirmedya 0 9768
Artık bilgisayarlar standart ev kullanıcısı için cazibesini yitirmeye başladı. Evde yapılan işlerin hepsini bilgisayar yerine tablette yapmak mümkün. ..
06 Apr Google Köprü Sayfa Algoritmasını Geliştiriyor
Safirmedya 0 2370
Seo terimini internetten pazarlama felsefesi yaygınlaştıkça duymaya başladık. Arama sitelerinde üst sıralarda olmanızı sağlayan kriterler topluluğu di..
02 Mar Microsoft HoloLens ile Holografik Gelecek
Safirmedya 0 5366
HoloLens, artırılmış gerçeklik ürünlerine benzer özelliklere sahip olup giyilebilir ekranı sayesinde etrafımızdaki hologramları görmemize imkan tanıya..
02 Mar Elektrik Hattınızı İnternete Dönüştürün
Safirmedya 0 7468
TP-LINK, elektrik hattından interneti taşımayı sağlayan powerline adaptör kullanıcıları için yeni çözümünü satışa sundu. Tek olarak satılan TL-WPA4220..
03 Jan Samsung Galaxy Gear İnceleme
Safirmedya 0 3593
Giyilebilir teknolojilerin giderek yükseldiği bir dönemden geçiyoruz. Birçok marka akıllı saat ürünlerini piyasaya sürüyor. Bunların bazıları belli ci..
21 Dec Detaylı Görsel Aramanın Yolları
Safirmedya 0 4570
Webmaster olarak çeşitli işlerle uğraşınca hangi proje yapıyor olursan ol bir şekilde görsellere ihtiyaç duyuyorsun ve zamanla sen de farkediyorsun ki..
01 Dec Google Glass Aksesuarları
Safirmedya 0 24
Giyilebilir teknoloji sayesinde eğlenmeyi ve paylaşmayı vaat eden Google Glass, ilginç aksesuarları ile de dikkat çekiyor.Google, Glass için aksesuar ..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
İndirim Kuponu
Safir SEO Autohits Pro uygulamamızdan kazandığınız kredileri paraya çevirerek, sitemizden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.