Teslimat Koşulları

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek ?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz Yurtiçi Kargo firması ile gönderilmektedir.

 

Kargo ücreti ne kadar ?

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti yaklaşık 6-10 TL’dir. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak ?

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken kullandığınız email adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail gönderilecektir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişlerinizin elimize ulaştıktan sonra, üründe herhangi bir defo olmadığı takdirde, 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir email yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. Siparişlerin kargoya teslimatları kampanya yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.. Ödemelerinizi Visa, Visa Electron, Mastercard kredi kartları ve banka kartıyla ayrıca Havale/EFT ve kredi limitiniz varsa kredinizden yapabilirsiniz.  

 

Siparişimin durumumu nasıl takip edebilirim ?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

 

Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim ?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listelenmektedir. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz.

 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz, teslim alırken dışında hasar oluşmuş paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş