Hakkımızda

FİRMAMIZ HAKKINDA

Safir Medya olarak sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), SSL Servisleri, Firma Tanıtım Sitesi ve E-Ticaret Site Kurulumları Projeleri bulunmaktadır.

Sizlere kaliteli hizmet verebilmek ve kalitemizi koruyarak, hizmetlerimizi geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve kendimizi güncellemkteyiz. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

7/24 çalışan destek ekibimiz ile, hizmetlerinizde yaşayabileceğiniz her türlü soruna en kısa sürede çözüm sağlıyoruz.

Yüksek sunucu kalitesi ile %99.9 UPTİME sunuyoruz. Sunucularımız hızlı altyapıya sahip bağlantı ile yurt içi kullanıcı erişimine önceliklidir. Sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güçlü güvenlik donanımları üzerine kurulan ve birden çok yedekli server altyapımız, %99.9 uptime garantisi vermektedir.

Bütün sunucularımızı 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyoruz. Böylece, verdiğimiz %99 uptime garantisi gerçekleşir ve siteleriniz sürekli açık kalır. “Sunucu Durumu” sayfamızda da görebileceğiniz gibi,hat grafiklerimizi ve sunucularımızın yük durumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Uptime istatistiklerimize inanmayacak olanlar için, dalında dünya devi olan pingdom.com ile doğrulama yaptırıyoruz. %100 şeffaf davranıyoruz. Kalitemizin sadece kelimelerden ibaret olmadığını, verdiğimiz hizmetten geldiğini bilmenizi sağlıyoruz. İşte bu şeffaflığımızın, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktaki en önemli faktör olduğunu düşünüyoruz. 

MİSYONUMUZ:
Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

VİZYONUMUZ:
Bireysel ve kurumsal  pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmaktır.

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş