2019 Yılı Çok Amaçlı En İyi OpenCart 3 Temaları

2019 Yılı Çok Amaçlı En İyi OpenCart 3 Temaları

Eniyi Opencart Temaları

OpenCart bilindiği gibi, çevrimiçi mağazalar oluşturmaya odaklanan kaynak koduna erişime izin veren bir açık kaynaktır. Opencart topluluğu oldukça büyük katılımcı ile çok kullanılan bir açık kaynak sistemidir. OpenCart alt yapısında çok amaçlı olarak kullanabileceğimiz uygun fiyatlı ve profesyonel görünümlü En iyi Opencart temaları nı anlatacağız. 

Gelecekte e-Ticaret işlem hacmi artarak devam edecek. Öngörülen büyümeyi gösteren rakamlara göre 2020 yılına kadar 27 trilyon dolar seviyelerine ulaşabileceği öngörülmektedir, zaten buradaysanız, bu büyüme potansiyelini biliyorsunuz ve bunun bir parçasısınız. Sonuçta, e-ticaret platformu olarak zaten OpenCart'ınız var veya sahip olmayı planlıyorsunuz. 

Opencart ilk versiyon 2012'de piyasaya sürüldü. Şimdiye kadar, e-ticaret açısından yıllarca birçok kullanıcı sistemi kullanmaya başladı, sürekli geliştirilen sistem önemli noktaya ulaştı. Bir e-Ticaret sitesi kurmayı kafanıza koyduysanız, neden OpenCart'ı seçmiyorsunuz?  Kullanımı kolay ve uygun maliyetli şablon avantajları ile OpenCart, çevrimiçi bir mağazası olan herkesin istek listesinde olduğundan emin olabilirsiniz. Şimdi size 2019 yılı için en iyi 10+ Opencart temaları hakkında bir inceleme yapacağız..

 

Bu konuyu anlatırken özellikle demosu olan ve direk satın alıp kurabileceğiniz ve destek seviyesi yüksek profesyonel temaları seçtik. Eğer kurulum yada satın alma konusunda desteğe ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Bu konuda, 2019'da denemeniz gereken yada satın alabileceğiniz çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz, siteniz için en iyi  OpenCart tema tavsiyelerini kapsayacaktır. Bu temalar genelde son zamanlarda piyasaya çıkmış olması gerekmiyor, sadece harika görünmeleri de yeterli değil incelemelerimizi çok farklı alanlarda yapıyoruz.

Sitenizi oluşturdunuz yayınladınız ve şimdi google arama motorunda yükselmekmi istiyorsunuz. Ozaman şimdi sitenize istediğiniz anahtar kelimelerle organik trafik sağlayarak ve google da yükselmenizi sağlayan "Sitenizde Sayfalar Gezen Türk Yada Yabancı %100 Organik Ziyaretçi" hizmetimizi mutlaka inceleyin.

1. eMarket - Duyarlı Çok Amaçlı OpenCart 3 Tema

Herhangi bir geliştiricinin "olması gereken" öğelerine eklenecek olan eMarket OpenCart teması, Envato'daki OpenCart Platformunda en çok satanlar arasındadır. Marketplace desteği, Messenger livechat, OnePage Checkout gibi birçok özelliğe sahip olan eMarket, bir e-ticaret sitesi için gerçekten mükemmeldir.

Dahası, oldukça hızlı, sayfa yükleme seviyesi iyi, kullanıcı arayüzü dostu. Özellikle, herhangi bir seçenek için farklı konulara sahip 23'ten fazla ana sayfa tasarımına sahiptir. Keyifli ve kolay bir deneyim ile müşterileriniz için harika bir tasarımlıdır. ThemeForest'te son 6 ayın en çok satan temalarından biriydi. Porto, 20 farklı demo konsepti ve görünümü ile mobil cihazlarda ve tabletlerde de uyumlu responsive tasarım olarak görünüyor.


DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !

Marketplace desteği, Messenger livechat, OnePage Checkout gibi birçok özelliğe sahip olan eMarket temasını kullanmanızda size kolaylık sağlayacak tüm detayları sunarız. Tüm satın alma ve kurulum işlemlerini sizin adınıza sağlayabiliriz. Satın alma aşamasından kurulumu ve genel ayarları, güvenlik ayarları, Türkçeleştirme işlemleri gibi her türlü işlemleri müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmak üzere tamamlayıp teslim ederiz.


2. Revo - Mobil Uyumlu Çok Amaçlı, Minimal OpenCart 3 Tema


Revo, her tür mağaza için modern ve tamamen mobil duyarlı, çok amaçlı bir OpenCart temasıdır. Çok sayıda seçenek içeren süper güçlü yönetim paneliyle birlikte tamamen kendiniz için özel bir e-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz. Şimdi, Revo Opencart E-ticaret teması, kesinlikle aşağıdakiler gibi pek çok işlevsel uzantı sunarak size harika bir deneyim kazandırıyor:

  • Çok sütunlu Mega Menü (yapışkan Menü - Sabit menü),
  • Birçok pürüzsüz efektli çekici ana sayfa kaydırma çubuğu
  • Dil, çoklu para birimi,
  • Görüntü slayt görünümü ve çok daha fazlası,
  • Müşterilerin deneyimlerini geliştirmek için süper hızlı.

Özelleştirmesi kolay Yönetici paneli ve ayrıntılı belgeler, mağazanızı tamamen oluşturmanıza ve kontrol etmenize olanak sağlar..


DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !

 3. Branchy - Responsive Çok Amaçlı OpenCart3 Teması


Branchy Opencart Responsive Theme, elektronik, mobil, bilgisayar ve çok amaçlı mağazalar için trend tasarımlarıyla çok amaçlı bir temadır. Renk kombinasyonu, renk örneği görünümü ile çok iyi görünüyor. Tüm alt sayfalar kolayca özelleştirilebilir.

\\

\\

Temanın örnek içeriği mavcuttur siz kişisel dokunuşlarınızla daha da zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca, özel bir tasarım oluşturabilir yada mevcut olanda değişiklik yaparak güncelleyebilirsiniz.

DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN ! 

4. Porto - Ultimate Responsive Opencart Theme


Porto son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir Ultimate Responsive Opencart Temasıdır. Her tür işletme, portföy, blog ve e-ticaret siteleri için uygundur. Özel projeleriniz için başlangıç ​​noktası olarak harika bir seçim olur. Porto, 20 farklı demo konsepti ve görünümü ile mobil cihazlarda ve tabletlerde de çok güzel görünüyor.


DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !

Web siteniz için Porto'yu seçtiğinizde asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız!  Başlamadan önce, satınalma ve kurulum aşamaları için lütfen bizimle iletişime geçin. Her türlü iyi bilgiyi ana hatlarıyla sizlere sunarız ve Porto temasını kullanmanızda size kolaylık sağlayacak tüm detayları size sunarız. Porto temasının tüm satın alma ve kurulum işlemlerini sizin adınıza sağlayabiliriz. Satın alma aşamasından kurulumu ve genel ayarları, güvenlik ayarları, Türkçeleştirme işlemleri gibi her türlü işlemleri müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmak üzere tamamlayıp teslim ederiz.5. Logancee - Responsive Çok Amaçlı OpenCart 3 Tema

Logancee, tamamen özelleştirilebilir ve e-ticaret web siteleri için uygun olan OpenCart temasıdır. Evrensellik, çekicilik ve kolay kişiselleştirme ile karakterizedir. Şablon sadece görsel olarak çekici değil, aynı zamanda html5, css3 ve bootstrap 3 kullanımına ilişkin kodlamada en yeni trendleri de kullanıyor.

Best Premium Responsive OpenCart Theme - eMarket

6. SuperMarket - Çok Amaçlı Responsive OpenCart 3 Tema (3+ Mobil Görünüm Hazır)

SuperMarket, tamamen özelleştirilebilir ve herhangi bir amaçtaki e-ticaret web siteleri için uygun olan gelişmiş ve nihai bir OpenCart 3 temasıdır. Aynı zamanda evrensellik, çekicilik ve kolay kişiselleştirme ile tipik OpenCart tema modelidir. Yalnızca Ürün Tasarım Modülü ve Kaydırıcı Devrimi ile uyumlu değil, aynı zamanda Purpletree Yazılımının çok satıcılı eklentisiyle de çalışır. Dükkanınızı pazar yeri haline getirmek ve birçok satıcı ve müşteriyi bağlamak için bu eklentiyi satın alabilirsiniz.7. Oxy - Çok Amaçlı OpenCart 3 Tema

OXY, her tür mağaza için en iyi e-ticaret çözümlerinden ilham alan ve ayrıntılara ve kullanılabilirliğe önem verilerek büyük özen gösterilerek tasarlanan, tamamen duyarlı ve özelleştirilebilir bir OpenCart temasıdır. Kurulumu, yapılandırması ve özelleştirmesi kolaydır. Demo sitelerinde gezinirken sizi şaşırtacak farklı konulara sahip 5 farklı demo içermektedir. Ayrıca, OpenCart 3.0.2.0 ile uyumludur.

Best Premium Responsive OpenCart Theme - eMarket

8. EtroStore - Mobil Özel Düzenlere Sahip Çok Amaçlı OpenCart 3 ve 2.3 Teması  

EtroStore, Magentech'in en muhteşem OpenCart Teması'ndan biri - Power Elite Yazar. Pek çok çeşitte mağazaya hizmet vermektedir: Dijital, alışveriş, moda, market, spor, güzellik vb. Dahası, bu tema ilk görüşten çekici bir tasarıma, net düzenlere (3 ana sayfa, Boxed düzen ve RTL düzenine sahip) ve çeşitli renk düzenlerine sahiptir. OC3 için 1 ve OC 2.3.x için bir olmak üzere 2 sürümü vardır.

Best Premium Responsive OpenCart Theme - eMarket

9. BigShop - Duyarlı Çok Amaçlı OpenCart 3 Tema

OpenCart dünyasında e-Ticaret web sitesi için en gelişmiş özelliklere sahip basit ve temiz yanıt veren OpenCart teması olan BigShop, Opencart'ın en iyi e-Ticaret Teması listesinde yer almaktadır. OpenCart ile uyumludur: 2.0.3.1 / 2.1.0.1 / 2.1.0.2 / 2.2.0.0 / 2.3.0.2 / 3.x. Seçim için 3 demo olacaktır.

Best Premium Responsive OpenCart Theme - eMarket

10. Krom - Otomobil Parçaları, Ekipmanları ve Aksesuarları Mobil Düzenli Opencart Teması

Chromium, otomobil parçaları, ekipmanları, aksesuarları, arabaları, motosikletleri, yedek parçaları satan çevrimiçi mağazalar için tasarlanmış iyi yapılandırılmış ve düzenlenmiş çeşitli uygulamaları olan profesyonel bir Oto Parçaları Opencart Temasıdır. Tema, OnePage kullanıma hazır, Kaydırıcı Slayt Desteği, Zengin Parçacığı Hazır, AMP desteği ve diğer birçok özellik gibi birçok PRO e-Ticaret özelliğine sahiptir. Ayrıca OpenCart 3 teması, en popüler arama motorlarıyla uyumlu olacak şekilde SEO için optimize edilmiştir. Özellikle tema, mağazanızı diğer mağazalar arasında profesyonel ve sıra dışı kılmak için yeni özelliklerle size 3 mobil özel düzen sunar.

Best Premium Responsive OpenCart Theme - eMarket


Beğendiğiniz ve almak istediğiniz temanın satın alma aşamasından kurulumu ve genel ayarları, güvenlik ayarları, Türkçeleştirme işlemleri gibi her türlü işlemleri müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmak üzere tamamlayıp teslim ediyoruz.