2020-2021 Yılı Eniyi Opencart Temaları

2020-2021 Yılı Eniyi Opencart Temaları

Bir e-ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsunuz ama profesyonel bir e-ticaret sitesinde satış yapmak istersiniz sanırım? Bu yazımızda ücretsiz eticaret scripti olan OpenCart alt yapısında kullanabileceğimiz uygun fiyatlı ve profesyonel görünümlü Eniyi Opencart temaları nı anlatacağız. 

Çok amaçlı kullanıma yönelik şablonların yanı sıra çocuklar, hazır giyim, hediyelik eşya ve diğer perakende satış türleri için OpenCart temaları tavsiyelerimizi bulacaksınız. Sitenizin hızını ve duyarlılığını artırmaya yardımcı olacak SEO uyumlu ve kodlama olarak ve sitenizin hızı ve kullanımı maksadıyla yüksek performans için optimize edilmiş temalar dikkate alınmıştır.

Sitenizi oluşturduğunuz zaman arama motorunda görünürlüğünüzü yükseltmek ve sıralamanızı yükselmek isteyeceksiniz. Ozaman şimdi sitenize istediğiniz anahtar kelimelerle organik trafik sağlayarak ve google da yükselmenizi sağlayan "Sitenizde Sayfalar Gezen Türk Yada Yabancı %100 Organik Ziyaretçi" hizmetimizi mutlaka inceleyin.

Gelecekte e-Ticaret işlem hacmi artarak devam edecek. Öngörülen büyümeyi gösteren rakamlara göre 2020 yılına kadar 27 trilyon dolar seviyelerine ulaşabiliceği öngörülmektedir, zaten buradaysanız, bu büyüme potansiyelini biliyorsunuz ve bunun bir parçasısınız. Sonuçta, e-ticaret platformu olarak zaten OpenCart'ınız var veya sahip olmayı planlıyorsunuz. 

Bunun yerine, kendi e-ticaret mağazanızda ihtiyacınız olan büyümeyi bulmanıza yardımcı olacak şeylere odaklanacağım. Web sitenizin ziyaretçilerine ilk olarak odaklanmaya başlayacağız ve umarım müşterilerimiz mağazalarınızı ziyaret ettiklerinde fark edeceklerdir.

Bu konuyu anlatırken özellikle demosu olan ve direk satın alıp kurabileceğiniz ve destek seviyesi yüksek profesyonel temaları seçtik. Şimdi gelelim 2019 ve 2020 yılının eniyi 3 OpenCart temalarına.

Bu konuda, 2020'de denemeniz gereken yada satın alabileceğiniz siteniz için en iyi  OpenCart tema tavsiyelerini kapsayacaktır. Bu temalar genelde son zamanlarda piyasaya çıkmış olması gerekmiyor, sadece harika görünmeleri de yeterli değil incelemelerimizi çok farklı alanlarda yapıyoruz.

1. 1. Porto - Ultimate Responsive Opencart Theme

Porto, ThemeForest'teki en popüler OpenCart temasıdır.

Porto son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir Ultimate Responsive Opencart Temasıdır. Her tür işletme, portföy, blog ve e-ticaret siteleri için uygundur. Özel projeleriniz için başlangıç ​​noktası olarak harika bir seçim olur. Porto, 20 farklı demo konsepti ve görünümü ile mobil cihazlarda ve tabletlerde de çok güzel görünüyor.

Porto Opencart 3 Tema

Web siteniz için Porto'yu seçtiğinizde asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız!  Başlamadan önce, satınalma ve kurulum aşamaları için lütfen bizimle iletişime geçin. Her türlü iyi bilgiyi ana hatlarıyla sizlere sunarız ve Porto temasını kullanmanızda size kolaylık sağlayacak tüm detayları size sunarız. Porto temasının tüm satın alma ve kurulum işlemlerini sizin adınıza sağlayabiliriz.

DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Satın alma aşamasından kurulumu ve genel ayarları, güvenlik ayarları, Türkçeleştirme işlemleri gibi her türlü işlemleri müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmak üzere tamamlayıp teslim ederiz.

 

2. LaParis - Basit Yaratıcı Duyarlı Opencart Tema

Duyarlı giyim ve moda mağazası için ideal.

E-ticaret sitenizle ilgili bir izlenim bırakın. Ziyaretçiler için etkileyici bir deneyim sunmak. Satışlarınızı tasarımımızla artırın. Hafif ve çok konseptli bir OpenCart temasıdır ve birden fazla satış mağazası oluşturabilirsiniz. Farklı sektörlerde çok sayıda müşteriyle çalışan serbest çalışanlar için mükemmel bir seçimdir. Temanın moda, elektronik, mobilya, saat, çiçek ve kozmetik mağazaları için önceden tasarlanmış demoları var. Bu doğru, tüm bu farklı web siteleri, güçlü bir tema ile ortaya çıkabilirsiniz.

La-Paris Opencart 3 Tema

Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile gelen tema ile her tasarımcı ve geliştirici rahatlıkla sayfalar oluşturabilir. Yeni başlayanların bile profesyonel mağazalar oluşturması mümkündür.

DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

3. 3. Begito - Çok Amaçlı OpenCart Teması

Begito OpenCart 3 temasının kurulumu ve özelleştirmesi kolaydır.

Begito OpenCart temasının yüklenmesi ve özelleştirmesi kolaydır, çevrimiçi mağazanızı başlatmak için seçin. Kaydırmalı resimler açıklayıcı metinlerle birlikte gelir. Yatay Mega Menüsü'nü kullanarak gerekli tüm sayfaları düzenli tutun, bu seçenek çevrimiçi mağazanızın düzgün bir görünümü sağlayacaktır. Bir moda mağazası, hediyelik eşya mağazası, mobil mağaza, giyim mağazası, moda endüstrisi ile ilgili projeler ve çok daha fazlasını oluşturmak için ideal ve şık bir Opencart teması.

Begito Opencart 3 Tema

Temanın örnek içeriği mavcuttur siz kişisel dokunuşlarınızla daha da zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca, özel bir tasarım oluşturabilir yada mevcut olanda değişiklik yaparak güncelleyebilirsiniz.

DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

E-ticaret siteleri yani alışveriş sitesi tasarımı konusunda profesyonel destek, hizmet ve gelişmiş altyapı ile benzersiz Safir E ticaret paketleri sunuyoruz. Uygun fiyatlı gelişmiş Safir E-ticaret yazılımı ve paketleri ile e-ticarete başlayın. Alışveriş sitesi için çok büyük paralar ödemenize gerek yok.


Beğendiğiniz ve almak istediğiniz temanın satın alma aşamasından kurulumu ve genel ayarları, güvenlik ayarları, Türkçeleştirme işlemleri gibi her türlü işlemleri müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmak üzere tamamlayıp teslim ediyoruz.

Okuyabilirsiniz:  Organik Trafik ve Google Arama Motorunda Yükselme Etkisi

Okuyabilirsiniz:  SEO Arama Motoru Optimizayonu ve Google'da Yükselme

 • user

  SNA İnşaat

  Opencart 3 için Jurnal temasını kullanıyorum, çok memnunum.

  3 ay önce

 • user

  Aysun

  Sitem için tema ariyordumm. Paylaşımınız çook işime yaradı. Ama biraz daha genişletirseniz iyi olur.

  5 ay önce

 • user

  Metin

  Gerçekten güzel temalar, paylaşım için teşekkürler.

  10 ay önce

 • user

  ikinci el rolex saat alanlar

  Tema çok başarılı elinize sağlık.Bu tema sayesinde sitemi daha özel bir hale getirmiş oluyorum.Kol saati için tam uyumlu bir tema.Teşekkürler.

  12 ay önce

 • user

  Fidan

  Güzel paylaşım ve faydalı bilgiler için teşekkürler.

  1 yıl önce