Ücretsiz Blogger Teması

Ücretsiz Blogger Teması

Blogger, ücretsiz bir blog hizmetidir ve burada Blogger Teması bulabilirsiniz, Gmail hesabınızla Blogger’a kayıt olarak blog sitenizi oluşturabilirsiniz. Blogger’in kendi içinde ücretsiz olarak onlarca tema kullanım imkanı vardır. Ancak siz daha gelişmiş ve SEO uyumlu, responsive temalar kullanabilirsiniz.

Blog sitesi olanlar paylaşım türüne göre, zamanla farklı tasarımlara ihtiyacı olabiliyor. Tabi kullanıcı sayısının da gittikçe artması bu konuda bir çok webmasterı yeni temalar yapımına yöneltti. Buna istinaden gün geçtikçe daha şık, daha profesyonel Blogger temaları piyasaya sürüldü. Bloglar Siteleri için mükemmel modern ve tam duyarlı SEO dostu, Mobil ve Tablet Dostu olan hızlı yüklemesiyle dikkat çeken temalar çok revaçta.

Seo için önemli kriterlerden biride sayfa başlıklarıdır, Seo sitenin tamamını kapsadığı için yazı karekterleri ve renkleri site tasarımlarında oldukça önemli bir yer tutar, bu temanın CSS kodunu kullanarak sayfa yazı başlıklarını istediğiniz renkte ve karekterde kullanabilirsiniz.

Profesyonel Blogger temalarını ücretli satın alabileceğiniz gibi ücretsiz olarak indirebileceğiniz Blogger temaları da mevcut. Bunun yanında sizin için Kişisel Blog Temaları, Yemek Tarifleri için temalar, Film Dizi temaları arayanlar için ideal temaları yükleyeceğiz.

Dzine Blogger Teması İndirmek İçin Tıklayın

 • user

  Safir Medya

  Teşekkür ederiz.

  2 yıl önce

 • user

  bakiyor.com

  Sponsorlu içerik olarak temayı paylaşıp sitenize link vericem

  2 yıl önce

 • user

  Ahmet

  Harika tema teşekkür ederim...

  3 yıl önce