Delphi İle Otopark Takip Sistemi Kaynak Kodları

Satıcı : Safirmedya
2
(0)
2 2998
Ücretsiz
SKU-GD1E1P2F1Y2
PAS, DPR, DFR, DPROJ

Paradox veritabanı ile basit ama işlevsel bir parkyeri kontrol sistemi. Küçük bir otopark yönetmek için güzel bir sistem. Saatlerce veya günler boyunca giriş çıkışları kontrol edin ve araç plakası ile takip edin. Ödeme sistemi desteği bulunan ve park bilet çıktısı alınabilen basit ama güzel bir uygulama.

Otopark Takip Programı, otopark yönetimini titizlikle gerçekleştirebilmeniz için geliştirilebilir. Oldukça basit bir arayüze sahip olan ve bu özelliği sayesinde de kullanıcılarına hiçbir şekilde zorluk yaşatmandan takip olanağı sunan bu programın daha da geliştirilmesi ile kullanıcılarına sunacağı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 

  • Otopark araçlarını plakaya göre sistem içerisine kaydetme
  • Otopark için abonelik işlemleri başlatma
  • Otopark ücretine ek olarak varsa eğer iç dış temizlik hizmeti ücreti ekleme
  • Müşteriler için fiş yazdırma
  • Personeller için kapı yetkisi oluşturma
  • Günlük hasılat raporu alma
  • Otomatik yedekleme yaparak verileri koruma

 

Otopark işletmecileri için benzersiz programlardan biri olan Otopark Takip Programı, çok kullanışlı ve basit bir arayüze sahiptir. Bu nedenle her seviyeden kullanıcı için rahatlıkla kullanabilecek bir form sunar. Bunun yanı sıra böyle bir programın güçlü bir veritabanına sahip olması da işlemleri güvence altına alması ve çok veri barındırabilmesi açısından önemlidir. 

Safir Medya olarak bu programın kaynak kodunu, programcılara örnek olması ve kendilerini geliştirmeleri yönünde kullanmalarının yanı sıra programı daha da geliştirerek profesyonel anlamda kullanılabilir hale getirmeleri için yayınladık.

İstek, öneri ve taleplerinizi konu altına yazarak belirtebilirsiniz. Ayrıca daha fazla paylaşım yapmamız için destekleriniz çok önemli. Bizi takip ederek ve sosyal medya ortamlarında paylaşım yaparak destek olabilirsiniz. 

Puanlama bulunamadı!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş