WhatsApp Yerine Telegram Hemde Ücretsiz Webmaster Araçlarıyla

WhatsApp Yerine Telegram Hemde Ücretsiz Webmaster Araçlarıyla

Ücretsiz Webmaster ve Seo Araçları Sizi Bekliyor.

Merhaba, eğer Telegram'ı kullanıyorsanız, site seo araçları, ücretsiz temalar, google sıralamanızı etkileyecek ipuçları vb. webmaster araçlarını bulabileceğiniz Telegram grubumuza üyelerimizin katılımı ücretsizdir. Telegram grubumuzun adresi : 

https://t.me/organikhital

Yeni Kurulum Yapacaklar İçin Telegram Hakkında.

WhatsApp mesajlarınızı korumuyor, fotoğraf ve mesajlarınızı izlemek için bir Truva Atı (zararlı yazılım) kullanılıyor söylentileri artmaya başlayınca artık revaçtaki program Telegram.

Whatsapp'a rakip olarak kurulan anlık mesajlaşma uygulaması Telegram, her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor. Son dönemde Whatsapp'ın en büyük rakibi olarak ortaya çıkan ve şimdiden milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan Telegram, büyümesini her geçen gün sürdürerek, daha çok insana ulaşıyor.

Rus programcısı Pavel Durov tarafından oluşturulan Telegram, çoklu platform desteği sunan, oldukça güvenli anlık sesli ve görüntülü mesajlaşma servisidir. Ağustos 2013'te kurulan Telegram hem mobil hem de masaüstü sistemleri ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Sesli ve görüntülü mesajlaşma uygulaması olan Telegram bugüne kadar 100 milyondan fazla kişi tarafından indirildi.

Telegram‘ın WhatsApp’tan farkı nedir?

WhatsApp'tan farklı olarak, Telegram kesintisiz eşitlemeye sahip bulut tabanlı bir mesajlaşma aracıdır. Sonuç olarak, mesajlarınıza tabletler ve bilgisayarlar da dahil olmak üzere çeşitli cihazlardan aynı anda erişebilir ve her biri 1.5 GB'a kadar sınırsız sayıda fotoğraf, video ve dosya (belge, zip, mp3 vb.) paylaşabilirsiniz. Ve tüm bu verileri cihazınızda depolamak istemiyorsanız, her zaman bulutta saklayabilirsiniz.

Çoklu veri merkezi altyapımız ve şifrelememiz sayesinde Telegram daha hızlı ve çok daha güvenlidir. Bunun da ötesinde, Telegram ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Sonsuza kadar reklam yok, abonelik ücreti yok.

API'miz açıktır ve geliştiricilerin kendi Telegram uygulamalarını oluşturmalarını memnuniyetle karşılıyoruz. Ayrıca, herkesin Telegram için özel araçlar oluşturmasına, herhangi bir hizmeti entegre etmesine ve hatta dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılardan ödemeleri kabul etmesine olanak tanıyan geliştiriciler için bir Bot API platformuna da sahibiz.

Telegram'ı Hangi cihazlarda kullanabilirim?

Telegram'ı akıllı telefonlarda, tabletlerde ve hatta bilgisayarlarda kullanabilirsiniz. iOS (6 ve üstü), Android (4.1 ve üstü) ve Windows Phone için uygulamalarımız var. Telegram'ın web sürümünü de kullanabilir veya Windows, macOS ve Linux için masaüstü uygulamalarımızdan birini yükleyebilirsiniz.

Telegram'ın Özellikleri Nelerdir?

  • Telegram sunduğu teknoloji sayesinde Telegram bile mesajlarınızı göremiyor.
  • Bulut tabanlı mesajlaşma özelliği ile her platform saniyeler içerisinde karşınıza gelir, içerik eşleştirilir.
  • Telefon numarası ile kayıt olunmasına rağmen telefon numarası verilmeden kullanıcı adı ile görüşme yapılır.
  • Mesajlar Telegram dahil, üçüncü kişilere iletilmesi engellidir.
  • Görüntülü ve sesli mesaj özellikleri sunar.
  • Gönderilen mesajı belirli bir süre sonra yok eden özelliği vardır. Mesajlar belirlenen sürenin sonunda her iki taraftan silinir.
  • Son görülme özelliği kapatılabilir.
  • Masaüstü uygulaması seçeneğiyle kullanma özelliği sunar.
  • Ekran görüntüsü alındığında karşıdaki kişiye bildirim gönderilir.

Telegram Ücretlimi?

%100 ücretsiz olan hızlı ve güvenli mesajlaşmaya inanıyoruz. Evet vizyonunu paylaşan Pavel Durov, Telegram'a cömert bir bağışta bulundu ve şu an için yeterince paramız var. Telegram biterse, altyapıyı desteklemek ve geliştirici maaşlarını finanse etmek için gerekli olmayan ücretli seçenekler sunacağız. Ancak Telegram için kâr elde etmek asla bir hedef olmayacak.

Android Kullanıcıları : https://telegram.org/dl/android

IPhone ve Ipad Kullanıcıları: https://telegram.org/dl/ios

Safirmedya Telegram İletişim Adresi: https://t.me/safirmedya