Tokoo - Electronik Ticaret ve WooCommerce Teması Affiliates, Dropshiping ve Çoklu Satıcı Destekli

Satıcı : Safirmedya
1
(0)
0 3404
Ücretsiz
SKU-GD25U31W3
PHP Files, CSS Files, JS Files

Gerektiğinden daha fazla özellik içeren ve bir İsviçre Çakısı gibi olmaya çalışan çok amaçlı temalar dünyasında, Tokoo - Elektronik Mağazası WooCommerce Tema bir şefin bıçağıdır. En iyi e-Ticaret web sitelerinden birine benzeyen e-Ticaret web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için yalnızca tek bir amaç için tasarlanmıştır. Daha küçük yazı tipleri, daha basit başlıklar, daha temiz ödeme, daha iyi gezinme ve daha az beyaz alan gibi yeni çağ e-Ticaret web sitelerindeki en son trendleri aştık.

 

Deneyimimizi Tokoo'yu oluşturmak için Electro - Elektronik Mağazası WooCommerce Teması ve Techmarket - Elektronik Mağazası WooCommerce Teması gibi en popüler elektronik mağaza temalarından bazılarını oluşturmada kullandık.

 

Tokoo Özellikleri

17 farklı blok içeren 5 Farklı Ana Sayfa

Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 5Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 6Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 7Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 8Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 9

Seçim yapabileceğiniz 5 farklı ana sayfa şablonu ve 17 blok ekledik. Ana sayfalarımız, farklı düzenlenmiş bloklarda daha fazla ürün gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Ana sayfalar, benzersiz ana sayfalar oluşturmak için 17 blok farklı bir şekilde oluşturabileceğiniz özel kod veya sayfa oluşturucular aracılığıyla da özelleştirilebilir.

 

4 Farklı Başlık Stili ve ayrı mobil Başlık

Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 10

Tokoo'yu 4 farklı başlık stili ve 1 mobil başlık ile oluşturduk. Başlıklarımız, web sitenize birinci sınıf bir görünüm vermek için tasarlanmıştır. Başlıklar, web sitenizin gezinme, marka bilinci oluşturma, önemli simgeler ve hızlı değiştiricileri barındırır. Mobil üstbilgi yalnızca mobil görünüme uygulanır ve mobil kullanıcılar için diğer tüm kümeleri kaldırır.

 

Web Sitesi Hızı

Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 11Bir tema, bir web sitesinin hızını belirlemede çok küçük bir rol oynar. WP Rocket veya W3 Total Cache gibi eklentilerle birlikte hızlı yükleme süresi elde edebilirsiniz. Bunun nedeni, ana sayfalarımızın yalın olması ve oluşturulması için daha az zaman harcanmasıdır.

Compatible with Elementor & King Composer

Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 12

Elementor ve King Composer, WordPress için en popüler sayfa oluşturuculardır. Temamız bu sayfa oluşturucularının her ikisiyle de uyumludur. Bu eklentileri, ana sayfaların yanı sıra diğer statik sayfaları yalnızca hayal gücüyle sınırlı çok yüksek bir seviyeye özelleştirmek için kullanabilirsiniz.

6 Pre-defined colors or choose your own

Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 13

Tokoo, seçebileceğiniz 6 önceden tanımlanmış ana renkle birlikte gelir. Markanız önceden tanımlanmış olanlardan farklı bir renk kullanıyorsa, web sitesini marka renklerinizle uyumlu hale getirmek için renk seçici aracılığıyla kendi renklerinizi kolayca seçebilirsiniz.

Search powered by Algolia

Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 14

Arama, e-Ticaret web sitelerinin önemli bir parçasıdır. WordPress ve WooCommerce, yalnızca başlıklar ve açıklamalarla arama yapan temel arama sağlar. Algolia en popüler ve güçlü arama motorlarından biridir. Sitemizi çok güçlü hale getirmenizi sağlayan temamızla sorunsuz bir şekilde uyumludur.

Megamenus – Horizontal & Vertical

Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 15Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 16

Megamenus oluşturmak temamızla kolaydır ve üçüncü taraf eklentileri gerektirmez. Hem dikey hem de yatay bir megamenus ekledik. Kukla içeriğimiz, en popüler e-Ticaret web sitelerinin megamenu stilini takip eder. Bunları kendi şık megamenü'nüzü oluşturmak için bir başlangıç noktası olarak kullanabilirsiniz.

Multi-vendor websites using Dokan or WCFM

V1.1.6'dan itibaren Tokoo, çok satıcılı web siteleri oluşturabileceğiniz Dokan ve WCFM ile uyumludur. 

One Click demo Import

Tokoo - Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites - 17

Genellikle tek bir tıklama içe aktarımı, kaydırıcıları ayrı ayrı içe aktarmanızı gerektirir. Ancak Tokoo'yu gerçekten tek tıklattık. Tek yapmanız gereken düğmeye tıklayın ve ithalatçının görüntüleri ve kaydırıcıları içe aktarmasını bekleyin. Ek adım gerekmez. 

Puanlama bulunamadı!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş