Yemek Tarifleri Programı

Satıcı : Safirmedya
1
(2)
1 3673
Ücretsiz
SKU-GD2BH1VA9
exe

Çok sayıda yemek tarifinin yapıldığı programa, siz de kendi tariflerinizi ekleyebilirsiniz. Beğenmediğiniz tarifleri silebilir, veya üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.  Kategoriler, tarif başlıkları, kullanılan malzemeler ve tarif detayı bölümlerinden oluşan programın kullanımı oldukça basittir.

Yemek tarifleri kategori kategori ayrılmış olup, istediğiniz kategoriye göre tarif süzme yapabildiğiniz gibi yemek adına görede arama yaparak istediğiniz tarife kolayca erişebilirsiniz.  Ayrıca İleri ve Geri tuşları ile tarifler arasında gezinti yapabilirsiniz.

Programın ayarlar bölümünde ise Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği saat ayarı mevcuttur. Bu saatleri kendi istediğiniz zamana ayarlayarak o saatte ikaz vermesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle size tarif seçme ve yemek hazırlığı yapma zamanı geldiğini hatırlatmış olur ve yemeği zamanında yetiştirirsiniz. Yemek tarifi okuma Tarifleri düzenleyebilme Yeni tarif ekleyebilme Kategorilere veya adına göre yemek tarifi süzme Sabah kahvaltısı, öğle yemeği  ve akşam yemeği vakitlerinden önce ayarladığınız saatte alarmla ikaz etme.

 • Sibel Demir
  Güzel
  3 yıl önce
 • MUSTAFA
  Her ev bilgisayarında bulunması gereken bir program. Emek ve paylaşım için teşekkürler.
  9 yıl önce
 • Seda Çemenli

  Seda Çemenli

  Güzel bir uygulama ama telefonda da çalışsa iyi olurdu.
  3 yıl önce Cevapla Rapor Et

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş