IOS Evrensel Etkinlikler Uygulama Şablonu (Swift)

Satıcı : Safirmedya
0
(0)
2 2980
580 500
-13%
SKU-GD1SC14S9
App Dosyaları

Etkinlikler , tüm dünyadaki etkinlikleri saklamak ve paylaşmak için kendi mobil iOS uygulamanızı oluşturmanıza olanak tanıyan tam bir uygulama şablonu. Kullanıcılar size yeni etkinlikler gönderebilir ve {4} uygulamasının arkasındaki Ayrıştırma Panonuzdaki isPending alanında bir değeri değiştirerek onaylayabilirsiniz .

Dikkat: Ürün kesinlikle orjinal lisanslıdır. Satın alma -lisans- kodu ile birlikte tek bir adet satılacaktır.

Arka uçları Ayrıştırma Sunucusu tarafından olduğundan, herhangi bir etki alanı / barındırma satın almanız gerekmediğinden, bir web sunucusuna yüklenecek NO php dosyaları vardır, böylece sunucu tarafı için biraz tasarruf edersiniz.

 

Yönetici Panelini Ayrıştırma Panonuza veri eklemek / düzenlemek için harika bir alternatif olarak da kullanabilirsiniz, uygulamanızı back4app'da oluşturduktan sonra, http://adminca.com adresinde ücretsiz bir hesap oluşturun ve yeni bir panel oluşturun. kendi kendine barındırılan Ayrıştırma sunucusu ve Host, Application ID ve Master Key'inizi ilgili alanlara yapıştırın (bunları back4app panelinizin Çekirdek Ayarlarına bulabilirsiniz) 

 

Etkinlikler , yerel iOS Takvim uygulamanıza otomatik olarak bir etkinlik eklemek, adresini Haritalar'da açmak (yol tarifleri almak için) ve cihazınıza yüklenen Facebook, Twitter veya diğer uygulamalarda paylaşmak için bir düğmeye sahiptir. Aynı zamanda, bir etkinliğin açacağınız tarihe kadar bitip bitmediğini de kontrol eder ve bu durumun geçtiğini gösterir. 

O Swift yazılır, özelleştirmek için kolay, yerli XCode proje, Evrensel, Ayrıştırma arka uç barındırılan https://back4app.com 

 

Dahil Edilen Dosyalar : Katmanlı PSD

Yazılım versiyonu       : iOS 12 , iOS 11 , iOS 10.0.x , iOS 9.0.x , iOS 8.4.x , iOS 8.3.x , iOS 8.2.x , iOS 8.1.x , iOS 8.0.x

Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş