Grafik İşaretleyici Photoshop Action (Eylemi)

Satıcı : Safirmedya
0
(0)
1 1494
Ücretsiz
GGA1E14265
Photoshop ABR , Photoshop PAT , Photoshop ATN, (Adobe CS3 Uyumlu)

Bazen işaretçi bile yeterli olmaz ve grafikler kurtarmaya gelir! Bu eylem için, özellikle daha ilginç mimari detaylar eklemek için yapılmış birçok yeni fırça oluşturuldu ve şimdi olasılıklarınız daha da çılgın ve eğlenceli hale geliyor!

Bu eylem, hazır çözümler yaratır, sadece sevdiğiniz işaretleyici şekillere sahip katmanları seçin ve farklı kombinasyonları deneyin. Ancak daha hassas manuel çalışmaya ihtiyacınız varsa, tüm eğlence burada başlıyor. Eğlenceli ve basit bir çalışma için farklı şekil ve davranış ayarlarına sahip, kullanıma hazır birçok özel fırça hazırladık. İmzalı katmanlardan birini seçin, özel fırçalarımızdan birini seçin ve istediğiniz yere ve istediğiniz şekilde boyayın! En alttaki video eğitiminde nasıl yapılır inceleyebilirsiniz.

Video öğretici

Graphic Marker Photoshop Action - 1

Seçin, çizin, birleştirin, özgür hissedin ve eğlenin! İyi organize edilmiş bir yapı hayatınızı kolaylaştıracaktır. Sadece birkaç dakika ve değerli çalışma saatleriniz kurtarılacak!

Eylem YALNIZCA PHOTOSHOP'UN İNGİLİZCE SÜRÜMÜNDE ÇALIŞACAKTIR.
Photoshop'un İngilizce sürümünü kullanmıyorsanız, her zaman İngilizceye değiştirebilir ve ardından Yöntem 1 VEYA Yöntem 2'yi kullanarak ana dilinize geri dönebilirsiniz.

Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş