Web Push Bildirimi - Web Push Notification

Von Safirmedya
0
(0)
2 1977
Frei
G1811A2J1A3
Zip Dosyası

Yeni ürününüzü müşterilerinize anlatmak mı yoksa müşterinize herhangi bir bildirim yayınlamak mı istiyorsunuz? Sadece Web Push Bildirimi (Tarayıcı Bildirimi) uzantısını yükleyin ve yapılandırın, hepsi bu kadar.

Tarayıcı bildirim mesajı, önemli uyarıları, yeni ürün eklemelerini, gerekli bilgileri admin panelinden müşterilere görüntülemek için yararlı bir uzantıdır. Sitede bazı önemli güncellemeleriniz olduğunda iyi şekilde kullanılabilir ve yöneticinin bu bildirimi panelden göndermesi gerekir.  

Entegrasyonunuzu yaparak, ziyaretçilerinizden otomatik olarak sitenize abone olmaları istenecek ve sadece 1 tıklamayla abonelere dönüştürülecekler. E-posta veya başka bir bilgi istemenize gerek yok. Daha nitelikli potansiyel müşteriler ve daha düşük abonelik iptalleri elde edersiniz. Hem masaüstünde hem de mobil cihazlarda çalışır. Anında iletme bildirimlerinin tıklanabilir olduğu göz önüne alındığında, anında teklifler ve yeni içerikle yeniden etkileşime geçebilecek bir kitle elde edersiniz.

Opencart 3.X Sürümleri ile uyumludur. 2.X sürümlerinde denenmemiştir. Eğer Opencart sürümünüzü yükseltmek isterseniz, sizin için bu işlemi kolaylaştırdık. Opencart son sürümü Opencart 3.0.3.8 Türkçeleştirilmiş halde ve gerekli olan eklentileri kurulmuş olarak sizler için hazırladık. Opencart 3.0.3.8 Türkçe Temalı ve Gerekli Eklentilerle Tam Kurulum linkinden indirerek kurulum yapabilirsiniz. 

KURULUM TALİMATI :

Web Push Bildirim Uzantısını yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Öncelikle buradan kurulum dosyasını zip uzantılı olarak indirin.
  • Opencart sitenizin yönetim paneline giderek; Eklentiler - Eklenti Yükle sekmesinden Dosya Seç ile indirmiş olduğunuz dosyayı seçerek yüklemeyi tamamlayın.
  • Sistem - Kullanıcılar - Kullanıcı Grupları alanından Administrator (Yönetici Grubuna) Düzenle diyerek Erişim İzinlerinden Tümünü Seçip yetkilendirin.
  • Modifikasyonlar alanından sağ üstteki Yenile butonuna basarak eklentileri yenileyin.
  • https://console.firebase.google.com adresine gidin ve orada bir uygulaman oluşturun sonra uygulama kimlik bilgilerini alın.
  • Eklentiler - Eklentiler - Modüller alanını seçin ve listeden yüklemiş olduğunuz Web Push Bildirimi karşısındaki Düzenle butonuna tıklayın. Ve Üstte almış olduğunuz uygulama kimlik bilgilerini buraya girin. Status yani Durum'u Açık yapın. Artık aboneniz olduğunda bildirim gönderebileceksiniz.

   

Not: Bu uzantı yalnızca alan adınıza SSL sertifikası yüklediyseniz çalışır. HTTPS bağlantınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamadığınızdan emin olun. tarayıcı konsolunuzdan kontrol edebilirsiniz ve herhangi bir sorununuz olursa lütfen yorumlar kısmına yazın.

Keine Bewertungen gefunden!

Für dieses Produkt wurden keine Kommentare gefunden. Sei der erste der kommentiert!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.

DMCA.com Protection Status Whatsapp Sipariş