Login

Register

Login

Register

2017-2018 Yılı Eniyi Opencart Temaları

Opencart temaları

Bir e-ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsunuz ama profesyonel bir e-ticaret sitesinde satış yapmak istersiniz sanırım? Bu yazımızda ücretsiz eticaret scripti olan OpenCart alt yapısında kullanabileceğimiz uygun fiyatlı ve profesyonel görünümlü Eniyi Opencart temaları nı anlatacağız.

Bu konuyu anlatırken özellikle demosu olan ve direk satın alıp kurabileceğiniz ve destek seviyesi yüksek profesyonel temaları seçtik. Şimdi gelelim 2017 yılının eniyi 3 OpenCart temalarına;

1. Porto – Ultimate Responsive Opencart Theme:

Porto son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir Ultimate Responsive Opencart Temasıdır. Her tür işletme, portföy, blog ve e-ticaret siteleri için uygundur. Özel projeleriniz için başlangıç ​​noktası olarak harika bir seçim olur. Porto, 20 farklı demo konsepti ve görünümü ile mobil cihazlarda ve tabletlerde de çok güzel görünüyor.

DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !

2. LaParis – Basit Yaratıcı Duyarlı Opencart Tema

DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

3. Begito – Çok Amaçlı OpenCart Teması

Begito OpenCart temasının yüklenmesi ve özelleştirmesi kolaydır, çevrimiçi mağazanızı başlatmak için seçin. Kaydırmalı resimler açıklayıcı metinlerle birlikte gelir. Yatay Mega Menüsü’nü kullanarak gerekli tüm sayfaları düzenli tutun, bu seçenek çevrimiçi mağazanızın düzgün bir görünümü sağlayacaktır. Bir moda mağazası, hediyelik eşya mağazası, mobil mağaza, giyim mağazası, moda endüstrisi ile ilgili projeler ve çok daha fazlasını oluşturmak için ideal ve şık bir Opencart teması..

 

 

DEMOYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

 

Comment (1)

  1. Safir Medya

    Says Nis 17, 2018 at 23:15

    Almak istediğiniz temaların satın alınması ve kurulumu hakkında yardımcı oluyoruz.

Leave your comment

Safir Medya
WordPress and WHMCS integration by i-Plugins