Yemek Tarifleri Programı

 Anasayfa / Programlar / Araçlar / Yemek Tarifleri Programı

Çok sayıda yemek tarifinin yapıldığı programa, siz de kendi tariflerinizi ekleyebilirsiniz. Beğenmediğiniz tarifleri silebilir, veya üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.  Kategoriler, tarif başlıkları, kullanılan malzemeler ve tarif detayı bölümlerinden oluşan programın kullanımı oldukça basittir.

                Yemek tarifleri kategori kategori ayrılmış olup, istediğiniz kategoriye göre tarif süzme yapabildiğiniz gibi yemek adına görede arama yaparak istediğiniz tarife kolayca erişebilirsiniz.  Ayrıca İleri ve Geri tuşları ile tarifler arasında gezinti yapabilirsiniz.

                Programın ayarlar bölümünde ise Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği saat ayarı mevcuttur. Bu saatleri kendi istediğiniz zamana ayarlayarak o saatte ikaz vermesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle size tarif seçme ve yemek hazırlığı yapma zamanı geldiğini hatırlatmış olur ve yemeği zamanında yetiştirirsiniz.

  • Yemek tarifi okuma
  • Tarifleri düzenleyebilme
  • Yeni tarif ekleyebilme
  • Kategorilere veya adına göre yemek tarifi süzme
  • Sabah kahvaltısı, öğle yemeği  ve akşam yemeği vakitlerinden önce ayarladığınız saatte alarmla ikaz etme.   

Yorumlar

Mustafa BÜYÜKBASMACI - Aralık  19, 2014

Her ev bilgisayarında bulunması gereken bir program. Emek ve paylaşım için teşekkürler.

Cevapla
Yakup CAN - Haziran  9, 2014

Çok faydalı ve kullanışlı bir program eşim için yükledim, kullanımı çok basit, teşekkürler

Cevapla

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu

Yapılan cevap yorumlarını e-posta ile bildir

Yemek Tarifleri Programı

Çok sayıda yemek tarifinin yapıldığı programa, siz de kendi tariflerinizi ekleyebilirsiniz. Beğenmediğiniz tarifleri silebilir, veya üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Kategoriler, tarif başlıkları, kullanılan malzemeler ve tarif detayı bölümlerinden oluşan programın kullanımı oldukça basittir.

  Favorime Ekle

Program Detayları

Kategori Araçlar Üretici Safir Medya Üretici Link http://www.safirmedya.com/ Lisans Ücretsiz İşletim Sistemi Windows (Tümü) Dil Desteği Türkçe Eklenme 22.12.2013 13:31:19 Dosya Boyutu 1,8 MB İndirilme 1596 Ekleyen Yönetim

  Bedava İndir
Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!