Any Video Converter

 Anasayfa / Programlar / Resim ve Video Programları / Any Video Converter

Any Video Converter Freeware tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Tamamen ücretsizdir, virüs yok, araç çubuğu yok, herhangi bir ek yazılım yok, kullanım süre kısıtlaması yok, kayıt gerektirmez? Any Video Converter Freeware iPod, iPad, iPhone, Android cihazlar gibi taşınabilir cihazlar için, HD videoları ve sesler farklı formatlar arasında dönüştürmenizi sağlar. Aynı zamanda mükemmel bir ses kaydedici ve ekran görüntüsü yakalayıcısıdır.  Any Video Converter Freeware'ın düzenleme fonksiyonu size birden çok dosyayı tek dosya halinde birleştirme, bölümleri kesme, çerçeve boyutunu kırpma ve siyah çizgileri yok etme, altyazı ekleme gibi özellikler sunar. Bunun yanında videoları özel efektler ekleyerek, parlaklığı ve renhi ayarlayarak, döndürerek ve çevirerek özelleştirebilirsiniz. Any Video Converter Freeware videoları DVD, CD disklere yazmayı destekler. DVD videoyu TV sisteminizin özelliklerine uygun olarak, NTSC Filmi ya da PAL Filmi olarak seçebilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile inanılmaz bir eğlence yaşayacaksınız.

Ücretsiz bir video dönüştürme yazılımı olan Any Video Converter, DivX, XviD, MOV, AVI, WMV, MPEG-4, MP4 ve daha pek çok formatı desteklemektedir. Bunların yanı sıra ayrıca YouTube videolarını da destekleyen Any Video Converter, dönüştürme işlemini çocuk oyuncağına çeviriyor.

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu

Yapılan cevap yorumlarını e-posta ile bildir

Any Video Converter

Ücretsiz bir video dönüştürme yazılımı olan Any Video Converter, DivX, XviD, MOV, AVI, WMV, MPEG-4, MP4 ve daha pek çok formatı desteklemektedir.

  Favorime Ekle

Program Detayları

Kategori Resim ve Video Programları Üretici Any Video Converter Üretici Link http://www.any-video-converter.com/ Lisans Ücretsiz İşletim Sistemi Windows Tümü Dil Desteği Türkçe Eklenme 4.3.2015 11:15:58 Dosya Boyutu 35,1 MB İndirilme 496 Ekleyen Yönetim

  Bedava İndir
Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!