Satış Ortaklığı

 Anasayfa / Üye Sayfası / Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı

Bu sayfamızı incelediğinize göre satış ortaklığı sistemine kayıt olmak istiyorsunuz veya güvenilir satış ortaklığı siteleri arıyorsunuz. Aşağıda detaylarını göreceğiniz sistemimizle ister satış ortaklığı yapın isterseniz satmak istediğiniz ürün , hizmet veya yazılım gibi servisleri sitenize ekleyerek kazaçlarınızı arttırabilirsiniz.

Facebook, twitter sayfanız, web siteniz gibi benzeri yerlerde yayınlayacağınız sitemize ait ürün linkleri veya reklamlarına yapılan tıklamayla sitemize üye olan kişinin, yapmış olduğu her alışverişten %10'u size ödenir. Ayrıca bu ödeme tek seferlik değil, her alışverişinde geçerlidir.

İsterseniz internet sitenizde, isterseniz facebook yada benzeri sosyal ağlarda sunduğumuz hizmet ve sitelerin tanıtımını yapın, yüksek komisyon oranları ile gelir elde etmeye başlayın! Birkaç dakika içerisinde üye olarak satış ortağımız olabilir, gerekli banner ve linkleri yayınlayarak, yada konuşmayla sayfamıza yönlendirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ziyaretçi kitlenizi, kaliteli hizmet anlayışımız ile tanıştırın hem onlar kazansın hem siz kazanın!.

Unutmayın her üyemiz satış ortağı olabilir, satış ortaklığı için ayrı bir kayda gerek yoktur.


Satış Ortaklığı Hakkında


Satış Ortaklığından Ne Kazanırım ?

Msn üzerinden gönderdiğiniz link veya internet sitenizin içerik sayfalarında, facebook sayfanızda yayınlayacağınız sitemize ait reklam linklerine yapılan tıklamayla üye olanların sitemizden yapmış olduğu her onaylı alışverişten %10'u size ödenir. Ayrıca bu ödeme tek seferlik değildir. Sizin aracılığınızla gelen bu üyenin her yeni ürün alışında yapmış olduğu ödemenin %10'u anında sizin hesabınıza aktarılır. Ne kadar kazandığınızı ve sizin aracılığınız ile kayıt olan üyelerinizi yönetim panelinden anlık olarak takip edebilirsiniz.


Satış Ortağı Olmam İçin İnternet Sitem Olması Şartmı?

Satış ortağı olarak para kazanmak için internet sitenizin olması şart değildir. Sitemize üye olmanız yeterlidir. Üyeliğinizden sonra size ortaklık numarası ve link verilir. İsterseniz bu ortaklık linkiyle otomatik olarak yada rerekli alana ortaklık numaranızı elle girerek üye olanlardan hemen kazanmaya başlarsınız.


Ödememi Ne Zaman ve Nasıl Alabilirim ?

Eğer bireysel ortaklık üyemizseniz, iş ortaklığı programı minimum ödeme limiti olan 100 TL yi aştığınızda, sizin talimatınızla kazancınız bize bildirdiğiniz banka hesabınıza, ilgili stopaj vergisi kesildikten sonra nakit olarak yatırılır.


Kendi Reklam Linkimi Oluşturabilirmiyim ?

Web sitenizin içeriği veya iş modeliniz ne olursa olsun, sitemiz size uygun içerik sağlayacaktır. Sitenizde yayınlayacağınız reklam bannerlarından tıklama ile gelenleri tespit edebilmemiz için mutlaka üye girişi yaptıktan sonra sayfanın en üstünde göreceğiniz ortaklık ID nizi alın ve her bannerda bu ID yi kullanın. Kendi oluşturmuş olduğunuz banner'a vereceğiniz linkte ortaklık ID nizi mutlaka yazın. Altta bulunan banner ve linklerde otomatik olarak ortaklık ID niz eklenmektedir.


Hazır Reklam Bannerleri

  • Oluşturacağınız reklam bannerına vereceğiniz link (Üye olduğunuz takdirde bu linke otomatik olarak ortaklık OID niz ekleneceğinden üye olduktan sonra bu linki almanız tavsiye edilir.)

Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!