Safir Medya Hazır Sistemler ve Ürünlerimiz

 Anasayfa / Hizmetlerimiz / Safir Medya Uygulamaları

Hizmetlerimiz / Hazır Sistemler

 • Domain (Alanadı) Kaydı

  Ücretsiz whois gizleme, dns yönetimi ve yönlendirme gibi ekstra özellikler ile uygun fiyata domain satın alın! Domain yani alan adı sorgulama, kayıt, yenileme ve domain tescil hizmetleri.

 • Web Site & Reseller/Bayi Hosting

  Bireysel ve kurumsal hosting paketleri ile ister Linux ister Windows platformda, cPanel & Plesk panel ile sınırsız hosting yönetimi yapabileceğiniz yüksek performans barındırma hizmetlerimiz.

 • Eniyi SSL Sertifikası Hizmeti

  En uygun fiyata SSL Sertifikası hizmeti alarak sitenizi SSL ile güvenceye alın. Rapid SSL, Comodo SSL, Geo Trust SSL ve Verisign SSL seçenekleri ile.

 • Bulut Sunucu & Sunucu Kiralama

  Yüksek performans kiralık sunucu hizmetimiz ile sunucu server kiralama ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Dedicated ve Cloud Server hizmet seçenekleri ile.

Firma & Esnaf & Şirket Web Sitesi

Yeni Türk Ticaret Kanununda detaylı olarak anlatılan web sitesi zorunluluğu, şirketlerin ortaklarına ve diğer kurumlara karşı şeffaf olmasını amaçlıyor. Kanunda bahsedilen web sitesinde, şirketin tüm resmi bilgilerinin internet üzerinden yayınlanması hedefleniyor.

E-Ticaret & Ürün Tanıtım Sitesi

Alan adı, barındırma, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size bir bütün olarak sunulur. Sanal mağazanızın yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay! Tamamen Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla sanal satış sitenizi yönetirken kazanın.

Dernek & Köy & Genel Web Sitesi

Dernek veya köyünüze ait kaliteli bir siteniz yokmu? Sitenizi sınırsız sayfa ve alt sayfa eklenme özelliği ile, tamamen Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destek ile sitenizi yayınlayalım.

Kitapçı & Yazar Web Sitesi

Müşterileriniz, okurlarınız, izleyici kitlenize kaliteli Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen sitenizi hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destek ile yayınlayalım. Unutmayın kalitesiz bir site onları kaybetmenize neden olur.

Öğretmen & Okul & Kreş Sitesi

Kreşinize, dershane yada okulunuza ait kaliteli bir siteniz yokmu? Sitenizi sınırsız sayfa ve kategori eklenme özelliği ile, Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destekle sitenizi yayınlayalım.

Güvenlik (Security) Web Sitesi

Güvenlik şirketisiniz ve kaliteli bir siteniz yokmu? Sitenizi sınırsız sayfa ve kategori eklenme özelliği ile, Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destekle sitenizi yayınlayalım.

Sağlık & Diş Kliniği & Doktor Sitesi

Sağlık sektöründesiniz ve kaliteli bir siteniz yokmu? Sitenizi sınırsız sayfa ve kategori eklenme özelliği ile, Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destekle sitenizi yayınlayalım.

Spor Salonu & Fitness Web Sitesi

Spor Salonunuza ait kaliteli bir siteniz yokmu? Sitenizi sınırsız sayfa ve kategori eklenme özelliği ile, Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destekle sitenizi yayınlayalım.

Sağlık & Güzellik & Spa Sitesi

Güzellik&SPA sektöründesiniz ve kaliteli bir siteniz yokmu? Sitenizi sınırsız sayfa ve kategori eklenme özelliği ile, Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destekle sitenizi yayınlayalım.

İnşaat & Müteahhitlik Sitesi

Yaptığınız işleri müşterilerinize en güzel ulaştırmanın ve tanıtmanın yolu. Sitenizi sınırsız sayfa ve kategori eklenme özelliği ile, Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destekle sitenizi yayınlayalım.

Ev Dekorasyon & İç Mimarlık Sitesi

Müşterinin size kolay ulaşabilmesi ve yaptığınız işleri sergilemenin en güzel yolu. Sitenizi sınırsız sayfa ve kategori eklenme özelliği ile, Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destekle sitenizi yayınlayalım.

Tanıtım/Organizasyon&Ajans Sitesi

Müşterilerinizle bağlantı kurmanın ve işlerinizi tanıtmanın yolu. Sitenizi sınırsız sayfa ve kategori eklenme özelliği ile, Türkçe kontrol paneli ve özgün tasarımıyla hemen hazırlayalım ve aynı gün kurulumunu yaparak sürekli destekle sitenizi yayınlayalım.

E-Posta Reklam Sistemi

Bülten tasarımınızı oluşturun ve listenizdeki binlerce kişiye eposta olarak gönderin.


Detaylar

Türkçe Kontrol Paneli

Sistemlerimizde tamamen kendi tasarımımız olan Türkçe Kontrol Paneli kullanılmaktadır.


Detaylar

Seo Organik Hit Sistemi

Sitenize organik hit yani ziyaretçi kazandıran sistemimiz ile sitenizi google da ilklere yükseltin.


Detaylar

Destek ve Yardım

Latin words the combined with handful model sentence structures looks reasonable.


Detaylar
 • Akıllı ve Esnek

  Bilgisayar, mobil cihazlar ve tablet vb.farklı cihazlarda sitenizi görenlerin iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamaları için tasarımın güçlü ve esnek olması gerekmektedir.

 • SEO Uyumlu-Arama Motoru Dostu

  Hizmetlerimizin en büyük farkı, sitenizi google dostu olarak tasarlayarak, Google Panda ve Google Penguen güncellemeleri kullanarak arama motorlarına uyumlu hale getiriyoruz.

 • Html5 ve Css3 Teknolojosi

  Tasarımlarımızda html5 ve css3 web standartlarını kullanırız. Siteniz için en güncel tasarım sistemleri takip edilip kullanılmakta ve zamanında gerekli güncellemeler yapılmaktadır.

 • Responsive Tasarımlar

  Responsive tasarımlarımız, web sitenizi masaüstü, tablet ve akıllı telefonların ekranlarına sığacak şekilde ayarlayan bir teknolojidir.

 • Temiz Kodlama

  Kodlamanın içeriğinin temiz, yani SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması, gereksiz kodlar ve flash kullanılmaması web tasarım hizmeti açısından en önemli kriterdir.

 • Güvenlik Sistemleri

  Siteniz saldırılara karşı korumalı olarak tasarlanmaktadır. Ddos saldırılarına karşı korumanın yanında, sayfa içeriğinin kopyalanmasına karşı da güvenlik sistemleri geliştirilmiştir.

 • Profesyonel Tasarım

  Hem teknolojinin son yeniliklerini kullanmak hemde web sitesinin görsel tasarımının kullanıcılara hitap ederek özel bir yaratıcılığın kullanılmasıdır.

 • Kullanıcı Dostu Tasarım

  Kullanıcı dostu olarak tasarlanan sitenizde, menüler ve sayfaların tasarımını yaparken ziyaretçinin istediği bilgiye kolayca ulaşmasını amaçlarız.

 • Yüksek Performans & Hızlı Ulaşım

  Sitenizin ziyaretçiler tıkladığında hızlı ve kolayca açılabilmesi için temiz kodlamanın yanında yüksek performanslı ve Türkiye Lokasyon sunucularda barındırılmaktadır.

Multimedya / Ürünlerimiz

 • Düğün Nişan Özel Günler Full HD DVD

 • Düğün, Nişan, Söz vb. gibi özel günlerinize ait resimlerinizi ve kısa videolarınızı profesyonel olarak işleyerek, sevdiklerinize özel gün sürprizleri amacıyla olsun yada gelecekte çocuklarınıza bırakacağınız bir anı olarak saklamak amacıyla olsun eniyi video kolajı ile arkaplana istediğiniz seçeceğiniz bir fon müziğini de ekleyerek, Full HD kalitede hazırlıyor ve size sunuyoruz.
 • Bebek Çocuk Doğum Full HD DVD

 • Bebek doğumu, çocuklarınızın yaş günü gibi özel günlerinize ait resimlerinizi ve kısa videolarınızı profesyonel olarak işleyerek, sevdiklerinize özel gün sürprizleri amacıyla olsun yada gelecekte çocuklarınıza bırakacağınız bir anı olarak saklamak amacıyla olsun eniyi video kolajı ile arkaplana istediğiniz fon müziğini de ekleyerek, Full HD kalitede hazırlıyor ve sunuyoruz.
Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!