Safir Firma Sistemi

 Anasayfa / Hizmetlerimiz / Safir Firma Sistemi

Profesyonel Şirket & Firma Sitesi Kurulumu

Yeni Türk Ticaret Kanununda detaylı olarak anlatılan web sitesi zorunluluğu, şirketlerin ortaklarına ve diğer kurumlara karşı şeffaf olmasını amaçlıyor. Kanunda bahsedilen web sitesinde, şirketin tüm resmi bilgilerinin internet üzerinden yayınlanması hedefleniyor.
Kanunun amacı , bir web sitesinin herkesin her yerden kolayca erişebildiği bir veri ortamı olmasından dolayı şirketler hakkında bilgi takibinin yapılabilir duruma getirilmesidir.

Yasaya uymayarak site yaptırmayan ya da eksik bilgiler içeren site yaptıran firma sahiplerine, tüm ortaklarına ve müdürlerine 6 aya kadar hapis ve para cezaları uygulanacaktır.
Yeni TTK’ya Göre Olması Gereken Web Sitesinin Özellikleri:
 • Web sitesi zorunluluğu tüm sermaye şirketleri (anonim şirketleri, limited şirketleri ve sermayesi paylarla bölünmüş komandit şirketler) için geçerli.
 • Zorunlu kanuni Web sitesi kolayca güncellenebilir olmalı.
 • Yeni Türk Ticaret kanununda web sitesinde yayınlanmalı denen tüm bilgiler (raporlar, kararlar, bilançolar ) zorunlu web sayfası içinde bulunmalı.

Türkiyede İlk

Otomatik Güncellenen Google Sitemap ile sitenizdeki yenilikler anında google da listelenir, Otomatik Bülten Yönetimi ile mail reklamlarınızı gönderebilirsiniz.

 • Esnek Yönetim

 • Firma Sitesi
 • Safirmedya Firma Sistemi profesyonel esnek ve modüler yönetim paneli ile, sitenizin tasarımını estetik, amacınıza uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Yazı, renkler, resimler ve genel görünümüne kadar, sitenizin tüm ayarlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 • Türkçe Kontrol Paneli

 • Safir Firma Sitesi
 • Size sunacağımız web site uygulamalarımız tamamen Türkçe ve kullanımı kolay Yönetim (Kontrol) Panelli olarak tasarlanmıştır. Bizim size sunduğumuz tasarımı yönetim panelinden kendi istediğiniz şekilde kolayca değiştirebilirsiniz.
Otomatik bülten yönetimi ile müşterilerinizi yeni eklenen ürünlerden, kampanyalarınızdan ve sitenizdeki değişikliklerden anında haberdar edebilirsiniz. Eposta gönderme sistemimiz yüzlerce kişiye aynı anda göndermeyip her eposta adresine 3 saniye aralıklarla bekleyerek gönderdiğinden eposta adresiniz ve siteniz spam olarak etiketlenmez.

Safir Firma Sistemi Özellikleri

 • Ücretsiz Alan Adı Kaydı

  Sitenizin kurulumu sırasında sizin belirleyeceğiniz bir alan adı ücretsiz olarak sizin adınıza kayıt edilmektedir.

 • Ücretsiz Hosting

  Hiçbir şekilde hosting ve kurulum işlemleriyle uğraşmıyorsunuz. Size sadece yönetim paneline girerek sitenizi yönetmek kalıyor.

 • Detaylı Ürün Özellikleri

  Sınırsız sayıda ürün girebilirsiniz. HTML sayfa yapısı ile herhangi bir editör programına ihtiyaç duymadan gelişmiş ürün açıklamaları hazırlayabilirsiniz. Ürünlerinize ihtiyaç halinde ek özellikler (beden, renk gibi gruplandırmalar) tanımlayabilirsiniz.

 • Arama Motoru - SEO Uyumlu

  Her ürüne özel tanımlayabileceğiniz meta/anahtar kelimeler sayesinde arama motorlarında hızlı bir şekilde ön sıralara yükselirsiniz. Otomatik oluşturulan google site haritamız ile eklemiş olduğunuz ürünler en kısa sürede google tarafından listelenir.

 • Marka Yönetimi

  Sınırsız sayıda marka girebilir, ürünlerinizi bu markalara ekleyebilirsiniz. Müşterileriniz markaya göre filtreleme yaparak aradığı ürüne kolayca ulaşır. Kategoriye özel marka filtreleme işlemi sayesinde müşterileriniz daha hızlı aradıkları sonuca ulaşır.

 • Bülten Yönetimi

  Müşterilerinize veya bülten üyelerinize HTML formatında duyuru/reklam bültenleri gönderebilirsiniz. Bülteninizi html yada metin formatında hazırlayabilirsiniz. Gönderilerin okunup okunmadığı email adresi belirtilerek size rapor olarak bildirilir.

 • Sosyal Medya Yönetimi

  Oluşturduğunuz ürün ve içerik sayfalarınızı facebook, twitter, google gibi birçok sosyal medya ortamlarında kullanıcılar rahatlıkla paylaşabilir, arkadaşlarına gönderebilir. Firma siteniz Facebook, Twitter ve Google ile yüzde yüz uyumludur.

 • Reklam Yönetimi

  Teknik bilgiye gerek olmadan sitenize resim yada flash reklam ekleyebilirsiniz. Bu sayede kampanya bannerları yada farklı sitelere link reklamlar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Google Adsense reklamlarını sadece Adsense kodunuzu yazarak sitenize ekleyebilirsiniz.

 • Arayüz Yönetimi

  Safir Firma Sistemi kolay tasarlanabilir arayüz ayarları ile size sitenizde yazı karakterlerinden renkler ve görünümdeki resim, buton, kategori başlıklarına kadar her türlü değişikliği yapmanıza imkan sağlar. Böylelikle özel günlerde özgün tasarımlarla sitenizi güncelleyebilirsiniz.

 • Detaylı Sayfa Özellikleri

  Sınırsız sayıda sayfa girebilirsiniz. HTML sayfa yapısı ile herhangi bir editör programına ihtiyaç duymadan gelişmiş sayfalar hazırlayabilirsiniz. Programcılık bilgisine ihtiyaç duymadan hazırlayacağınız sayfalarda ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

 • Döküman Yönetimi

  Siteniz/firmanıza ait dökümanları yönetim panelinden kolayca ekleyebilirsiniz, bu dökümanları belli kategori yada sayfalara bağlayabilir yada bağlantısız ekleyebilirsiniz. Dilerseniz siteniz üzerinde görüntülenmesini sağlayabilir, dilerseniz indirilmesine müsaade edebilirsiniz.

 • Üye Yönetimi

  Sitenize dilerseniz üyelik sistemini aktif hale getirebilir, üyelik alanından girilmesini istediğiniz alanları yönetim panelinden belirleyebilir, direk onaylı üyelik, yönetici onaylı üyelik, üyelere özel sayfalar gibi detaylı üyelik yönetimi ile siteniz üzerinde tam denetim sağlayabilirsiniz.

Safir Firma Sistemi Paketleri ve Fiyatlandırma için tıklayın!
Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!