Safir E-Ticaret Sistemi

 Anasayfa / Hizmetlerimiz / Safir E-Ticaret Sistemi

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Elektronik ticaret, firmaların internet üzerinden satış yapmasını sağlayan bir ticaret yöntemidir. Gelişen teknoloji ve insanların alışveriş için artık interneti tercih etmesi e-ticaret sektörünü cazip hale getirmiştir. Kendi e-ticaret mağazanızı kurmak ve internetten para kazanmak isterseniz e-ticaret paketlerimizi mutlaka inceleyin. İyi ve anlaşılabilir bir tasarım, kolay ve kullanıcı dostu web arayüzü ile satışlarınızdan elde edeceğiniz gelirler artacaktır. Bu nedenle e-ticaret sitesi kurdururken veya paket satın alırken bunlara dikkat etmelisiniz. Kolay ürün yönetimi ile bir günde dilediğiniz kategoride dilediğiniz kadar ürünü satabileceğiniz kendi sanal mağazanızı kuruyor ve hemen satışa başlamanızı sağlıyoruz.

Farklı maliyetlerdeki e-ticaret paketlerimiz işiniz için ihtiyacınız olacak tüm özellikleri barındırmaktadır. Safir Eticaret'in bütün özelliklerini ve hizmetleri hiçbir ek maliyet olmadan kullanmanın keyfini çıkarın, bu konuda oldukça şeffafız. Daha fazla özellik kullanmak için istediğiniz zaman paketinizi yükseltebilirsiniz.
Alan adı, barındırma, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size bir bütün olarak sunulur. Sanal mağazanızın yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay! Sanal satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın.

Türkiyede İlk

Otomatik Güncellenen Google Sitemap ile sitenizdeki yenilikler, ürünleriniz anında google da listelenir, Otomatik Bülten Yönetimi ile müşterilerinize tek tuşla otomatik olarak oluşturulan bültenlerinizi mail reklamlarınızı gönderebilirsiniz.

 • Esnek Yönetim

 • E-Ticaret Sitesi
 • Safirmedya E-Ticaret Sistemi profesyonel esnek ve modüler yönetim paneli ile, sitenizin tasarımını estetik, amacınıza uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Yazı, renkler, resimler ve genel görünümüne kadar, sitenizin tüm ayarlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 • Türkçe Kontrol Paneli

 • Safir E-Ticaret Sitesi
 • Size sunacağımız web site uygulamalarımız tamamen Türkçe ve kullanımı kolay Yönetim (Kontrol) Panelli olarak tasarlanmıştır. Bizim size sunduğumuz tasarımı yönetim panelinden kendi istediğiniz şekilde kolayca değiştirebilirsiniz.
Otomatik bülten yönetimi ile müşterilerinizi yeni eklenen ürünlerden, kampanyalarınızdan ve sitenizdeki değişikliklerden anında haberdar edebilirsiniz. Eposta gönderme sistemimiz yüzlerce kişiye aynı anda göndermeyip her eposta adresine 3 saniye aralıklarla bekleyerek gönderdiğinden eposta adresiniz ve siteniz spam olarak etiketlenmez.

Safir E-Ticaret Sistemi Özellikleri

 • Ücretsiz Alan Adı Kaydı

  Sitenizin kurulumu sırasında sizin belirleyeceğiniz bir alan adı ücretsiz olarak sizin adınıza kayıt edilmektedir.

 • Ücretsiz Hosting

  Hiçbir şekilde hosting ve kurulum işlemleriyle uğraşmıyorsunuz. Size sadece yönetim paneline girerek sitenizi yönetmek kalıyor.

 • Kampanya Yönetimi

  Ürünlere kampanya oluşturabilirsiniz. Belirlediğiniz kampanya için başlangıç tarihi ve bitiş tarihi belirleyebilirsiniz. Böylelikle kampanya bitişlerini takip etmenize gerek kalmaz, zamanı gelince ürün kampanyası otomatik olarak sonlanacaktır.

 • Hediye Çeki Yönetimi

  İstediğiniz üyeye, istediğiniz ürün için yada tüm ürünler için belirleyeceğiniz tutarda indirim çeki oluşturabilirsiniz. E-Bülten özelliğini kullanarak tüm üyelere hediye çeki gönderebilirsiniz. Hediye çeki belirlediğiniz tarihe kadar ve belirlediğiniz limite kadar kullanılabilir.

 • Puan Yönetimi

  Safirmedya.com e-ticaret sistemi ile üyelerinize her alışverişlerinden ve ürün yorumlarından belirlediğiniz oranda hediye puan verebilirsiniz. Üyeler biriken yeterli seviyedeki puanları ile belirlediğiniz tutar oranında hediye çeki oluşturarak alışverişte kullanabilirler.

 • Ödeme Sistemleri

  Kapıda, EFT-Banka havalesi, Paypal ile, Kredi kartı ile ödeme gibi ödeme seçeneklerinden istediklerinizi aktif yada pasif yapabilirsiniz. Taksitli satışlar için bankaya özel vade farkları belirleyebilir, havale ile ödemelere istediğiniz oranda indirim uygulayabilirsiniz.

 • Kargo Yönetimi

  Dilediğiniz sayıda kargo firması ekleyebilir ve kargo ücretlerini fiyata göre hesaplatabilir, yada sabit fiyat belirleyebilirsiniz. Ayrıca her kargo firmasına özel bedava kargo limiti belirleyebilirsiniz. Ürün desilerine görede hesaplama yapılabilir.

 • Sipariş Yönetimi

  Gelen siparişler size anında e-posta ile bildirilir. Sipariş durumu hakkında ve teslimat aşamalarında müşteriye otomatik e-posta ile bilgi gönderebilirsiniz. Ayrıca müşteri, üye girişi yaparak sipariş durumunu ve önceki alışverişlerini takip edebilir.

 • Detaylı Ürün Özellikleri

  Sınırsız sayıda ürün girebilirsiniz. HTML sayfa yapısı ile herhangi bir editör programına ihtiyaç duymadan gelişmiş ürün açıklamaları hazırlayabilirsiniz. Ürünlerinize ihtiyaç halinde ek özellikler (beden, renk gibi gruplandırmalar) tanımlayabilirsiniz.

 • Arama Motoru - SEO Uyumlu

  Her ürüne özel tanımlayabileceğiniz meta/anahtar kelimeler sayesinde arama motorlarında hızlı bir şekilde ön sıralara yükselirsiniz. Otomatik oluşturulan google site haritamız ile eklemiş olduğunuz ürünler en kısa sürede google tarafından listelenir.

 • Marka Yönetimi

  Sınırsız sayıda marka girebilir, ürünlerinizi bu markalara ekleyebilirsiniz. Müşterileriniz markaya göre filtreleme yaparak aradığı ürüne kolayca ulaşır. Kategoriye özel marka filtreleme işlemi sayesinde müşterileriniz daha hızlı aradıkları sonuca ulaşır.

 • Bülten Yönetimi

  Müşterilerinize veya bülten üyelerinize HTML formatında duyuru/reklam bültenleri gönderebilirsiniz. Bülteninizi html yada metin formatında hazırlayabilirsiniz. Gönderilerin okunup okunmadığı email adresi belirtilerek size rapor olarak bildirilir.

 • Sosyal Medya Yönetimi

  Oluşturduğunuz ürün ve içerik sayfalarınızı facebook, twitter, google gibi birçok sosyal medya ortamlarında kullanıcılar rahatlıkla paylaşabilir, arkadaşlarına gönderebilir. E-Ticaret siteniz Facebook, Twitter ve Google ile yüzde yüz uyumludur.

 • Reklam Yönetimi

  Teknik bilgiye gerek olmadan sitenize resim yada flash reklam ekleyebilirsiniz. Bu sayede kampanya bannerları yada farklı sitelere link reklamlar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Google Adsense reklamlarını sadece Adsense kodunuzu yazarak sitenize ekleyebilirsiniz.

 • Arayüz Yönetimi

  Safir E-Ticaret Sistemi kolay tasarlanabilir arayüz ayarları ile size sitenizde yazı karakterlerinden renkler ve görünümdeki resim, buton, kategori başlıklarına kadar her türlü değişikliği yapmanıza imkan sağlar. Böylelikle özel günlerde özgün tasarımlarla sitenizi güncelleyebilirsiniz.

 • Detaylı Sayfa Özellikleri

  Sınırsız sayıda sayfa girebilirsiniz. HTML sayfa yapısı ile herhangi bir editör programına ihtiyaç duymadan gelişmiş sayfalar hazırlayabilirsiniz. Programcılık bilgisine ihtiyaç duymadan hazırlayacağınız sayfalarda ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

 • Döküman Yönetimi

  Siteniz/firmanıza ait dökümanları yönetim panelinden kolayca ekleyebilirsiniz, bu dökümanları belli kategori yada sayfalara bağlayabilir yada bağlantısız ekleyebilirsiniz. Dilerseniz siteniz üzerinde görüntülenmesini sağlayabilir, dilerseniz indirilmesine müsaade edebilirsiniz.

 • Üye Yönetimi

  Sitenize dilerseniz üyelik sistemini aktif hale getirebilir, üyelik alanından girilmesini istediğiniz alanları yönetim panelinden belirleyebilir, direk onaylı üyelik, yönetici onaylı üyelik, üyelere özel sayfalar gibi detaylı üyelik yönetimi ile siteniz üzerinde tam denetim sağlayabilirsiniz.

Safir E-Ticaret Sistemi Paketleri ve Fiyatlandırma için tıklayın!
Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!