Yemek Tarifleri Programı

Yemek Tarifleri Programı

Version 1.0
Download 1605
Total Views 2360
Stock
File Size 0.00 KB
File Type
Create Date 21 Şubat 2018
Last Updated 21 Şubat 2018
Bedava İndir

Çok sayıda yemek tarifinin yapıldığı programa, siz de kendi tariflerinizi ekleyebilirsiniz. Beğenmediğiniz tarifleri silebilir, veya üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.  Kategoriler, tarif başlıkları, kullanılan malzemeler ve tarif detayı bölümlerinden oluşan programın kullanımı oldukça basittir.

Yemek tarifleri kategori kategori ayrılmış olup, istediğiniz kategoriye göre tarif süzme yapabildiğiniz gibi yemek adına görede arama yaparak istediğiniz tarife kolayca erişebilirsiniz.  Ayrıca İleri ve Geri tuşları ile tarifler arasında gezinti yapabilirsiniz.

Programın ayarlar bölümünde ise Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği saat ayarı mevcuttur. Bu saatleri kendi istediğiniz zamana ayarlayarak o saatte ikaz vermesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle size tarif seçme ve yemek hazırlığı yapma zamanı geldiğini hatırlatmış olur ve yemeği zamanında yetiştirirsiniz. Yemek tarifi okuma Tarifleri düzenleyebilme Yeni tarif ekleyebilme Kategorilere veya adına göre yemek tarifi süzme Sabah kahvaltısı, öğle yemeği  ve akşam yemeği vakitlerinden önce ayarladığınız saatte alarmla ikaz etme.

(2) Yorum

  1. Yakup CAN

    diyor Haz 09, 2014 at 19:53

    Çok faydalı ve kullanışlı bir program eşim için yükledim, kullanımı çok basit, teşekkürler

  2. Mustafa BÜYÜKBASMACI

    diyor Ara 19, 2014 at 17:21

    Her ev bilgisayarında bulunması gereken bir program. Emek ve paylaşım için teşekkürler.

Yorumunu Yaz

WhatsApp Destek
Mesajı Gönder
Safir Medya