Login

Register

Login

Register

Araçlar

Safir Font Tracing Font İzleme Programı

Kullanımı oldukça basit olan program ile bilgisayarınızdaki tüm fontları görebilir, ve yazdığınız herhangi bir metnin nasıl göründüğünü anında görebilirsiniz. Ayrıca hızlıca fontlarda gezerek tüm fontlar ile yazınızın ön izlemesini görebilirsiniz.

Yemek Tarifleri Programı

Çok sayıda yemek tarifinin yapıldığı programa, siz de kendi tariflerinizi ekleyebilirsiniz. Beğenmediğiniz tarifleri silebilir, veya üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.  Kategoriler, tarif başlıkları, kullanılan malzemeler ve tarif detayı bölümlerinden oluşan programın kullanımı oldukça basittir. Yemek tarifleri kategori kategori ayrılmış olup, istediğiniz kategoriye göre tarif süzme yapabildiğiniz gibi yemek adına görede arama yaparak istediğiniz tarife kolayca erişebilirsiniz.  Ayrıca […]

AutohitsPro Organik Trafik Hit Programı

Organik hit, siteye kendi isteğiyle ve doğal yollardan gelen ziyaretçi sayısıdır. Google organik kavramını birçok açıdan kontrol edebilecek kadar gelişmiş bir yazılımdır. İşte bu aşamada Safir Autohits Organik Hit Programı devreye girer.

Photoscape Resim Düzenleme Programı Full

PhotoScape bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabileceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

Any Video Converter

Ücretsiz bir video dönüştürme yazılımı olan Any Video Converter, DivX, XviD, MOV, AVI, WMV, MPEG-4, MP4 ve daha pek çok formatı desteklemektedir. Bunların yanı sıra ayrıca YouTube videolarını da destekleyen Any Video Converter, dönüştürme işlemini çocuk oyuncağına çeviriyor. 

Safir Medya
WordPress and WHMCS integration by i-Plugins