Login

Register

Login

Register

Temizlik Ürünleri Satışı Yapan Firmalara Özel Site

İndirim!

Temizlik Ürünleri Satışı Yapan Firmalara Özel Site

Temizlik Ürünleri Satışı Yapan Firmalar için tasarlanmış dinamik site uygulamasıdır. Site aynı zamanda mobil çalışma özelliği taşımaktadır.

Web siteniz tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışacak şekilde geliştirilmiştir. Kurumlar için temizlik ürünleri, temizlik makineleri, kat arabası, merdivenler, vakum makine, cila makine, buhar makinaları, çöp kovaları, cami süpürgeleri satışı yapan firmanızın internet ortamında tüm dünyaya tanıtımını yapabilir, tüm müşterilerinize firmanız hakkında güncel bilgi verebilir, ayrıca döküman ve belgelerinizi ekleyebilirsiniz.

 800,00  500,00

Açıklama

Profesyonel Kalitede Temizlik Makineleri ve Temizlik Ürünleri Siteniz

Temizlik Ürünleri Satışı Yapan Firmalar için tasarlanmış dinamik site uygulamasıdır. Site aynı zamanda mobil çalışma özelliği taşımaktadır. Web siteniz tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışacak şekilde geliştirilmiştir. Firmanızın internet ortamında tüm dünyaya tanıtımını yapabilir, tüm müşterilerinize firmanız hakkında güncel bilgi verebilir, ayrıca döküman ve belgelerinizi ekleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz siteniz aracılığı ile şirket/firmanızla kolay ve hızlı biçimde iletişime geçebilir.

Arama motorları için yüksek oranda optimize edilmiş sitemiz SEO eklentileriyle son derece uyumludur. Bu site tasarımımız bu açıdan bakıldığında büyük, küçük veya orta ölçekli işletmelerin internet’teki işlerini büyütmeleri açısından son derece yararlıdır. Google da ilk sayfalara çok kısa sürede gelebilirsiniz.

Tamamını kendinizin yönetebildiği bu sistemde, sitenizin tüm içeriğini, menülerini, yazılarını, formlarını ve görsellerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Responsive web tasarım; bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya her cihaz ve çözünürlükde rahat bir gezinme sağlayan tasarımlardır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte responsive web tasarıma olan ihtiyaç da artmıştır.

Türkiye’de 35 milyonun üzerinde internet kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden internete bağlanma ve web sitenize girme oranı ise %38-45 arasıdır. Ayrıca responsive web tasarım olan bir sitenin Google sıralaması da üst seviyelerdedir.

Siteniz responsive tasarım yani; giriş yapıldığı cihaza duyarlı / uyumludur, yani mobil cihazlarda iyi bir deneyim sunan web sitesidir.   

İnternet siteniz aynı gün yayına girer. Sitenizi hızlı bir şekilde yönetim paneli ile güncelleyebilir dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Dilerseniz uzak bağlantı programı ile sitenizin yönetim panelini nasıl kullanacağınızı ve fonksiyonlarını öğretiyoruz. Ayrıca sitenize ait email hesaplarınızın outlook kurulumları için de uzak bağlantı ile destek vermekteyiz.

Firmalara, kurumlara, hastanelere, üniversitelere temizlik makineleri, temizlik malzemeleri satışı yapan firmalar için özel olarak hazırlanmıştır.

Temizlik Yardımcıları, Yer Temizlik Ürünleri, Temizlik Setleri, Temizlik Sistemleri, Paspaslar, Temizlik Bezleri, Sünger ve Ovma Ürünleri, Eldivenler, Çöp Torbaları, Mutfak Yardımcıları, Saklama Grubu, Pişirme Grubu her grup ürün satışı yapan firmalar bu siteyi rahatlıkla kullanabilir ve satışlarını arttırabilir.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Temizlik Ürünleri Satışı Yapan Firmalara Özel Site”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Safir Medya
WordPress and WHMCS integration by i-Plugins