Login

Register

Login

Register

Temiz Tasarım Resim Çerçevesi PSD Tema

İndirim!

Temiz Tasarım Resim Çerçevesi PSD Tema

Temiz Tasarım Resim Çerçevesi ile, 4 adet ahşap fotoğraf çerçevesi [10x15cm] modelleri ve web siteniz için kullanmanız için mükemmel 6 adet düz fotoğraf , sosyal medya & Dijital Pazarlama için kullanılabilir.

 80,00  40,00

Sadece 1 adet kaldı

Stok Kodu: sfr-gracer1 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Temiz Tasarım Resim Çerçevesi ile, 4 adet ahşap fotoğraf çerçevesi [10x15cm] modelleri ve web siteniz için kullanmanız için mükemmel olan 6 adet düz fotoğraf , sosyal medya & Dijital Pazarlama için kullanılabilir. Resmi akıllı nesne ile kolayca değiştirebilir, favori filtrenizi kullanabilir ve Instagram ve Facebook‘ta yayınlayabilir veya web siteniz için bir kahraman başlığı / blog yayını olarak kullanabilirsiniz.

TEMEL ÖZELLİKLER

  • Bu benzersiz sahneler, resminizin olağanüstü görünmesini sağlayacak
  • Photoshop’ta düzenlemek kolay
  • yüksek çözünürlük, sunumunuz için mükemmel bir görünüm sağlar
  • zamanınızı sıfırdan oluşturmadan kaydet
  • gerçek fotoğraflar

İNDİR DOSYASI NEDİR?

  • Akıllı Nesne katmanına sahip 4 PSD
  • 4 düz temiz JPGS
  • 6 tarz düz fotoğraf

Bu ürün modeliyle satın aldığınız için teşekkür ederiz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa veya herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Photoshop ile yaptığımız bir çalışmayı eğer Photoshop’un kendi formatında kaydetmek istersek PSD uzantısını kullanırız. Bu uzantı bir nevi Photoshop’ta oluşturduğumuz projeyi tekrar Photoshop ile düzenlemek istediğimizde kullanacağımız en iyi formattır. Çünkü bu uzantı sayesinde projemizi nasıl kaydettiysek o haliyle yeniden açabiliriz. Örneğin birden fazla katmandan oluşan bir projemiz var, bu projeyi JPG formatında kaydedersek tekrar Photoshop’a açtığımızda tek katman olarak açılır ama PSD formatında kaydedersek nasıl kaydettiysek o haliyle ve katmanlar birleşmemiş bir şekilde açılır. Bu tıpkı video düzenleme programlarında videoyu MPEG formatında değilde kullandığımız video düzenleme programının proje formatında kaydetmek gibidir. PSD uzantısı bu yönüyle çok işimize yarar lakin Windows orijinal haliyle PSD formatının ön izlemeli olarak gösterilmesine müsaade etmez.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Temiz Tasarım Resim Çerçevesi PSD Tema”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Safir Medya
WordPress and WHMCS integration by i-Plugins