Mist | Multi-Purpose HTML5 Responsive Template

Mist | Multi-Purpose HTML5 Responsive Template

Tuval, Güçlü, Duyarlı ve Ham Çok Amaçlı Çok Sayfalı ve Tek Sayfa HTML5 Şablonudur. amamen duyarlı tasarım ve temiz kodlama, tüm tablet, pc ve akıllı telefonlarda test edildi. Sınırsız imkânları ve esnekliği sayesinde her site gelişmesini kolayca destekleyebilecek. Beklemeyin – Şimdi İşletmenizi Başlatın! Demoyu mutlaka deneyin.

 70,00

Stok Kodu: Tema-02-Mist Kategoriler: , Etiketler: , , ,

Açıklama

Mist, çok amaçlı bir HTML 5 Şablonu. Kurumsal, İş, Eğitim, Ajans, Spor, Magazin, Düğün, Restoran, Avukat, Spa, Tıbbi, Portföy, Blog, Mağaza, Mimar, Hayırseverlik, Üniversite, Moda ve Spor gibi konularda zahmetsizce bu şablonu kullanarak istediğiniz şeyi yapın. Bant, Uygulama Vitrini, Stüdyo, Sigorta, Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş, Salon, Serbest Üye veya Özgeçmiş, bununla her şey mümkün. Tüm özellikleriyle harika bir şeyler inşa edebilirsiniz. Bir sürü güzel seçenekleriyle ve özellikle son derece esnektir.

Tamamen orjinal ve lisanslı bir üründür. Kesinlikle w.r.z değildir. Stok tek bir adet olup, ürün size lisans anahtarı ile birlikte verilecektir.

amamen duyarlı tasarım ve temiz kodlama, tüm tablet, pc ve akıllı telefonlarda test edildi. Sınırsız imkânları ve esnekliği sayesinde her site gelişmesini kolayca destekleyebilecek. Beklemeyin – Şimdi İşletmenizi Başlatın! Demoyu mutlaka deneyin.

Mist is a powerful Multipurpose HTML 5 Template. Build whatever you like with this template that looks effortlessly on-point in Corporate, Business, Education, Agency, Sports, Magazine, Wedding, Restaurant, Attorney, Spa, Medical, Portfolio, Blog, Shop, Architect, Charity, University, Fashion, Band, App Showcase, Studio, Insurance, Nonprofit organization, Saloon, Bakery, Freelancer or Resume, just everything is possible with Mist. With all it features you can build something great. It is ultimate flexible with loads of nice options and features. It’s fully responsive design and clean was tested on all major handheld devices.Unlimited possibilities & flexible that will easily be able to support every site development. Don’t wait – Launch Your Start-up Now!

DEMO İÇİN TIKLAYIN (Home altında birden çok sayfa için demo sürümü mevcuttur. Home menüsü altından diğer seçenekleri görüntüleyin)

Değerlendirme

Henüz değerlendirme yok.

"Mist | Multi-Purpose HTML5 Responsive Template" ' i ilk gözden geçiren;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

WhatsApp Destek
Mesajı Gönder
Safir Medya