Külkedisi – Güzellik Salonu, Kuaför Salonu ve SPA Salonu WordPress Teması

İndirim!

Külkedisi – Güzellik Salonu, Kuaför Salonu ve SPA Salonu WordPress Teması

Cinderella Kül Kedisi – Güzellik Salonu, Saç Tasarım Kuaför Salonu ve SPA Salonları için, özellikle Güzellik Endüstrisindeki Küçük İşletmeler için yapılmış bir Kuaför Salonu Teması amaçlı Wordpress temasıdır.

 310,00  200,00

Sadece 1 adet kaldı

Açıklama

Cinderella Kül Kedisi – Güzellik Salonu, Saç Tasarım Kuaför Salonu ve SPA Salonları için, özellikle Güzellik Endüstrisindeki Küçük İşletmeler için yapılmış bir WordPress Tema yani Kuaför Salonu Teması ürünüdür.

 

Tek yerel salonun yanı sıra çoklu mekanlara sahip bir salon ağı sahipleri içinde yeterli kullanım kapasitesine sahiptir.

Sezgisel arayüzü ve esnek Visual Composer Page Builder sayesinde, kolay değiştirilebilir ve kullanımı kolaydır.  Gelişmiş Tema Seçenekleri ile temayı, tüm markalaşma ve güzellik İşletmenizin sahip olabileceği herhangi bir amaçla geliştirmek için tamamen özelleştirebilirsiniz.

Zarif ve tamamen duyarlı tasarımıyla Cinderella, Güzellik İşletmenizin internet varlığı için mükemmel bir çözüm olacaktır!

DEMO İÇİN TIKLAYIN


Tema Lisanslıdır. Lisans tek bir site içindir ve bu nedenle tek bir adet satılacaktır. Lisans kodu ile birlikte verilecektir.


Güzellik Salonu WordPress Tema

Güzellik Salonu WordPress Tema

Değerlendirme

Henüz değerlendirme yok.

"Külkedisi – Güzellik Salonu, Kuaför Salonu ve SPA Salonu WordPress Teması" ' i ilk gözden geçiren;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Safir Medya