Canvas | The Multi-Purpose HTML5 Template

Canvas | The Multi-Purpose HTML5 Template

Tuval, Güçlü, Duyarlı ve Ham Çok Amaçlı Çok Sayfalı ve Tek Sayfa HTML5 Şablonudur. Bu Şablon ile istediğiniz şeyi yapın. Medya Ajansı, Portföy, Ajans, Magazin, Paralaks, Düğün, Noel, Restoran, Blog veya Uygulama Vitrini gibi iş, kurumsal, tıbbi, seyahat, inşaat, olun Canvas ile her şey mümkün.

 68,00

Stok Kodu: Tema-01-Cnvs Kategoriler: , Etiketler: , ,

Açıklama

Tuval, Güçlü, Duyarlı ve Ham Çok Amaçlı Çok Sayfalı ve Tek Sayfa HTML5 Şablonudur. Bu Şablon ile istediğiniz şeyi yapın. Medya Ajansı, Portföy, Ajans, Magazin, Paralaks, Düğün, Noel, Restoran, Blog veya Uygulama Vitrini gibi iş, kurumsal, tıbbi, seyahat, inşaat, olun Canvas ile her şey mümkün. Pakette, 90’dan fazla hazır Homepages & 800 den fazla HTML Dosyasını dahil ettik, bu çok büyük. İnanılmaz esneklik, Muhteşem Dizayn, Süper Kısa Temiz Kodlar, Ham Bootstrap ve Ölçeklenebilir Duyarlı Özellikler, Canvas’ı çarpıcı kılar. Demoyu mutlaka deneyin.

ÖNEMLİ: Ürün kesinlikle w.r.z değildir, lisanslıdır ve size lisans kodu ile birlikte verilecektir. Stok tek 1 adettir.

Canvas is a Powerful, Responsive & Raw Multi-Purpose Multi-Page & One-Page HTML5 Template. Build whatever you like with this Template. Be it Business, Corporate, Medical, Travel, Construction, Real Estate, Media Agency, Portfolio, Agency, Magazine, Parallax, Wedding, Christmas, Restaurant, Blog or App Showcase, just everything is possible with Canvas. We have included 90+ ready-to-use Homepages & 800+ HTML Files with the Package, it is this huge. Amazing flexibility, Dark Scheme, Super Shortcodes, Raw Bootstrap & Scalable Responsive Features makes Canvas standout from the crowd. Try out the demo. DEMO İÇİN TIKLAYIN (Home altında birden çok sayfa için demo sürümü mevcuttur)

 

\\

 

Değerlendirme

Henüz değerlendirme yok.

"Canvas | The Multi-Purpose HTML5 Template" ' i ilk gözden geçiren;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

WhatsApp Destek
Mesajı Gönder
Safir Medya