Login

Register

Login

Register

Bebek, Çocuk Doğum, Özel Gün Videosu

İndirim!

Bebek, Çocuk Doğum, Özel Gün Videosu

Bebeğinizin/çocuğunuzun resimlerinizi ve kısa videolarınızı profesyonel olarak çalışarak, sevdikleriniz ve özel gün sürprizleriniz için olsun yada gelecekte çocuklarınıza bırakacağınız bir anı olarak saklamak amacınızla olsun eniyi video kolajını hazırlayarak size sunuyoruz.

 40,00  20,00

Stok Kodu: sfr-dvd01-1 Kategoriler: , Etiketler: , , ,

Açıklama

Yeni doğan bebeğinizin doğum resimlerinizi yada çocuğunuzun doğum günü, kutlama, ilk okul günleri vb. gibi özel günlerine ait resimlerini ve kısa videolarınızı profesyonel olarak çalışarak, sevdiklerinize hediye, sürprizleriniz için olsun yada gelecekte çocuklarınıza bırakacağınız bir anı olarak saklamak amacınızla olsun eniyi video kolajını arkaplana istediğiniz fon müziğini koyarak ve Full HD kalitede hazırlayarak size sunuyoruz. Çok farklı tasarımlar olduğunu örnek videolarımızı izleyince göreceksiniz. Yapmanız gereken sadece bize fotoğraflarınızı göndermek ve birbirinden farklı temalardan herhangi birini seçmektir. Seçmiş olduğunuz temadaki hazırlayacağımız şık ve harika bir video dvd niz olacak. Göndereceğiniz görüntüler nekadar kaliteli olursa okadar iyi verim alırsınız. DVD’niz hazırlandıktan sonra adresinize kargo ile teslim edilir.

Video Slayt DVD; bebeğinizin doğumu, ilk yürümesi, konuşması ve benzeri ilkleri, doğum günleri gibi tüm özel günler için uygundur. 50 farklı şablon olarak sunulabilmektedir. Olağanüstü görüntü kalitesiyle eşiniz, anne ve babanız yada arkadaşınız bu sunumdan gerçekten etkilenecek. İlerde çocuğunuz için çok güzel bir anı olarak kalacak. Bu Slayt DVD en fazla tercih edilen sunumlardan biridir.

Video Slayt DVD; düğün, doğum günleri, yıl dönümleri, aile kutlamaları, mezuniyet gibi tüm durumlar için uygundur. 50 farklı şablon olarak sunulabilmektedir. Olağanüstü görüntü kalitesiyle sevgiliniz, anne ve babanız yada arkadaşınız bu sunumdan gerçekten etkilenecek. Özel Günler Slayt en fazla tercih edilen sunumlardan biridir.

Fiyat Her 1 adet fotoğraf = 1 TL ‘dir. Yani 50 adet fotoğraf için toplam ücret 50 TL’dir. Enaz fotoğraf adedi 20 olmalıdır. Doğum Günleri ve Yıl Dönümleri Düğünler Partiler Aile Kutlamaları Mezuniyet Törenleri Ve daha bir çok durumda kullanılabilir.

  • Bebek İlk Doğumu ve Doğum Günleri
  • İlk Yürümesi, Konuşması, Okula Başlaması
  • Aile Kutlamaları, Arkadaşlarıyla Eğlenceleri
  • Aile Kutlamaları
  • Mezuniyet Törenleri, Okul Gezileri
  • Ve daha bir çok durumda kullanılabilir.

 

Ek bilgi

Ağırlık 50 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bebek, Çocuk Doğum, Özel Gün Videosu”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Safir Medya
WordPress and WHMCS integration by i-Plugins