Anasayfa / Kategoriler / Resim ve Video İşleme / Bebek, Çocuk Doğum, Özel Gün Resimleri Videosu

Bebek, Çocuk Doğum, Özel Gün Resimleri Videosu

Bebeğinizin/çocuğunuzun resimlerinizi ve kısa videolarınızı profesyonel olarak çalışarak, sevdikleriniz ve özel gün sürprizleriniz için olsun yada gelecekte çocuklarınıza bırakacağınız bir anı olarak saklamak amacınızla olsun eniyi video kolajını hazırlayarak size sunuyoruz.

1,00   / Resim   5,00 
 • Stok Miktarı: 1000Resim
 • Kategori: Resim ve Video İşleme
 • Marka: Safirmedya

Yeni doğan bebeğinizin doğum resimlerinizi yada çocuğunuzun doğum günü, kutlama, ilk okul günleri vb. gibi özel günlerine ait resimlerini ve kısa videolarınızı profesyonel olarak çalışarak, sevdiklerinize hediye, sürprizleriniz için olsun yada gelecekte çocuklarınıza bırakacağınız bir anı olarak saklamak amacınızla olsun eniyi video kolajını arkaplana istediğiniz fon müziğini koyarak ve Full HD kalitede hazırlayarak size sunuyoruz. Çok farklı tasarımlar olduğunu örnek videolarımızı izleyince göreceksiniz. Yapmanız gereken sadece bize fotoğraflarınızı göndermek ve birbirinden farklı temalardan herhangi birini seçmektir. Seçmiş olduğunuz temadaki hazırlayacağımız şık ve harika bir video dvd niz olacak. Göndereceğiniz görüntüler nekadar kaliteli olursa okadar iyi verim alırsınız. DVD'niz hazırlandıktan sonra adresinize kargo ile teslim edilir.

Video Slayt DVD; bebeğinizin doğumu, ilk yürümesi, konuşması ve benzeri ilkleri, doğum günleri gibi tüm özel günler için uygundur. 50 farklı şablon olarak sunulabilmektedir. Olağanüstü görüntü kalitesiyle eşiniz, anne ve babanız yada arkadaşınız bu sunumdan gerçekten etkilenecek. İlerde çocuğunuz için çok güzel bir anı olarak kalacak. Bu Slayt DVD en fazla tercih edilen sunumlardan biridir.

 Fiyat Her 1 adet fotoğraf = 1 TL 'dir. Yani 50 adet fotoğraf için toplam ücret 50 TL'dir. Enaz fotoğraf adedi 20 olmalıdır.

 • Bebek İlk Doğumu ve Doğum Günleri  
 • İlk Yürümesi, Konuşması, Okula Başlaması 
 • Aile Kutlamaları, Arkadaşlarıyla Eğlenceleri
 • Mezuniyet Törenleri, Okul Gezileri
 • Ve daha bir çok durumda kullanılabilir.


Ödeme Seçenekleri

 • Havale / EFT İle Ödeme: EFT yada Banka Havalesi ile Ödeme: EFT/Banka havalesi ile ödemelerinizi herhangi bir bankanin havale/ EFT / ATM / SMS / Telefon / Internet bankaciligi hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.
 • Kredi Kartı İle (Paypal) Ödeme: Paypal dünyanin en güvenli uluslararasi ödeme sistemlerinden biridir. Kredi kartinizla veya paypal üyesi iseniz üye hesabinizdan ödeme yapabilirsiniz.

 • Kapıda Ödeme: PTT Kargo ile ürününüz kapiya gelince, ürün fiyati ve kargo fiyati toplami olan tutari kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu
Yapılan cevap yorumlarını e-posta ile bildir

Yorumlar

Kayıtlı yorum yok!

Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!