Anasayfa / Kategoriler / Resim ve Video İşleme / Düğün Nişan vb. Özel Gün Resimleri Videosu

Düğün Nişan vb. Özel Gün Resimleri Videosu

Resimlerinizi ve kısa videolarınızı profesyonel olarak çalışarak, sevdikleriniz ve özel gün sürprizleriniz için olsun yada gelecekte çocuklarınıza bırakacağınız bir anı olarak saklamak amacınızla olsun eniyi video kolajını hazırlayarak size sunuyoruz.

1,00   / Adet   50,00 
 • Stok Miktarı: 997Adet
 • Kategori: Resim ve Video İşleme
 • Marka: Safirmedya

Resimlerinizi ve kısa videolarınızı profesyonel olarak çalışarak, sevdikleriniz ve özel gün sürprizleriniz için olsun yada gelecekte çocuklarınıza bırakacağınız bir anı olarak saklamak amacınızla olsun eniyi video kolajını arkaplana istediğiniz fon müziğini koyarak ve Full HD kalitede hazırlayarak size sunuyoruz. Çok farklı tasarımlar olduğunu örnek videolarımızı izleyince göreceksiniz. Yapmanız gereken sadece bize fotoğraflarınızı göndermek ve birbirinden farklı temalardan herhangi birini seçmektir. Seçmiş olduğunuz temadaki hazırlayacağımız şık ve harika bir video dvd niz olacak. Göndereceğiniz görüntüler nekadar kaliteli olursa okadar iyi verim alırsınız. DVD'niz hazırlandıktan sonra adresinize kargo ile teslim edilir.

Video Slayt DVD; düğün, doğum günleri, yıl dönümleri, aile kutlamaları, mezuniyet gibi tüm durumlar için uygundur. 50 farklı şablon olarak sunulabilmektedir. Olağanüstü görüntü kalitesiyle sevgiliniz, anne ve babanız yada arkadaşınız bu sunumdan gerçekten etkilenecek. Özel Günler Slayt en fazla tercih edilen sunumlardan biridir.

 Fiyat Her 1 adet fotoğraf = 1 TL 'dir. Yani 50 adet fotoğraf için toplam ücret 50 TL'dir. Enaz fotoğraf adedi 20 olmalıdır.

 • Doğum Günleri ve Yıl Dönümleri
 • Düğünler Partiler
 • Aile Kutlamaları
 • Mezuniyet Törenleri
 • Ve daha bir çok durumda kullanılabilir.


Ödeme Seçenekleri

 • Havale / EFT İle Ödeme: EFT yada Banka Havalesi ile Ödeme: EFT/Banka havalesi ile ödemelerinizi herhangi bir bankanin havale/ EFT / ATM / SMS / Telefon / Internet bankaciligi hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.
 • Kredi Kartı İle (Paypal) Ödeme: Paypal dünyanin en güvenli uluslararasi ödeme sistemlerinden biridir. Kredi kartinizla veya paypal üyesi iseniz üye hesabinizdan ödeme yapabilirsiniz.

 • Kapıda Ödeme: PTT Kargo ile ürününüz kapiya gelince, ürün fiyati ve kargo fiyati toplami olan tutari kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu
Yapılan cevap yorumlarını e-posta ile bildir

Yorumlar

Canan YILDIZ - Mart  15, 2015

Düğün resimlerimizden 40 tanesini seçip gönderdim ve DVD yaptırdım gerçekten hergün izliyoruz. Çok güzel oldu ve ikinci grup için hazırlıkları yapıyorum. Teşekkürler...

Cevapla

Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!