Anasayfa / Kategoriler / Temalar / GrandWay | The Multi-Purpose HTML5 Template

GrandWay | The Multi-Purpose HTML5 Template

Mist, çok amaçlı bir HTML 5 Şablonu. Kurumsal, İş, Eğitim, Ajans, Spor, Magazin, Düğün, Restoran, Avukat, Spa, Tıbbi, Portföy, Blog, Mağaza, Mimar, Hayırseverlik, Üniversite, Moda ve Spor gibi konularda zahmetsizce bu şablonu kullanarak istediğiniz şeyi yapın.

50,00   / Adet   350,00 
  • Stok Miktarı: 2Adet
  • Kategori: Temalar
  • Marka:

Temiz ve minimalist bir tarzda tasarlanmış güçlü site şablonu. Şablon, herhangi bir web sitesi türü için kullanılabilir; Iş, kurumsal, portföy, ürünler, pazarlama, vb. GrandWay, HTML5 & CSS3 ve jQuery'da kodlanmıştır. Bu, tüm Bootstrap 3.3.7 özelliklerini topladığı esnek tepki veren düzende toplam 53 HTML sayfası içerir.

Tamamen orjinal ve lisanslı üründür. Kesinlikle warez değildir.
Tamamen duyarlı tasarım ve temiz kodlama, tüm tablet, pc ve akıllı telefonlarda test edildi. Demoyu mutlaka deneyin.

Powerful site template designed in a clean and minimalistic style. Template can be used for any type of website; business, corporate, portfolio, products, marketing, etc. GrandWay has been coded in HTML5 & CSS3 and jQuery. It contains a total of 53 HTML pages with flexible responsive layout that collected all Bootstrap 3.3.7 features.

Template features:

  Bootstrap 3.3.7
  Full Responsive
  Clean & Minimal Design
  5 Home Page Example
  Retina-ready
      Working Twitter Feed
  Revolution Slider
  Testimonial Rotator
  Showbiz Pro
  Third Level Menus
      PHP/JS Contact Form
  500+ Retina Icons
  53 HTML Page
  Lot of Shortcodes
  And much more…

DEMO İÇİN TIKLAYIN (Home altında birden çok sayfa için demo sürümü mevcuttur. Home menüsü altından diğer seçenekleri görüntüleyin)


Ödeme Seçenekleri

  • Havale / EFT İle Ödeme: EFT yada Banka Havalesi ile Ödeme: EFT/Banka havalesi ile ödemelerinizi herhangi bir bankanin havale/ EFT / ATM / SMS / Telefon / Internet bankaciligi hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.
  • Kredi Kartı İle (Paypal) Ödeme: Paypal dünyanin en güvenli uluslararasi ödeme sistemlerinden biridir. Kredi kartinizla veya paypal üyesi iseniz üye hesabinizdan ödeme yapabilirsiniz.

  • Kapıda Ödeme: PTT Kargo ile ürününüz kapiya gelince, ürün fiyati ve kargo fiyati toplami olan tutari kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu
Yapılan cevap yorumlarını e-posta ile bildir

Yorumlar

Kayıtlı yorum yok!

Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!