Anasayfa / Kategoriler / Temalar / Mist | Multi-Purpose HTML5 Responsive Template

Mist | Multi-Purpose HTML5 Responsive Template

Tuval, Güçlü, Duyarlı ve Ham Çok Amaçlı Çok Sayfalı ve Tek Sayfa HTML5 Şablonudur.

50,00   / Adet   180,00 
  • Stok Miktarı: 2Adet
  • Kategori: Temalar
  • Marka:

Mist, çok amaçlı bir HTML 5 Şablonu. Kurumsal, İş, Eğitim, Ajans, Spor, Magazin, Düğün, Restoran, Avukat, Spa, Tıbbi, Portföy, Blog, Mağaza, Mimar, Hayırseverlik, Üniversite, Moda ve Spor gibi konularda zahmetsizce bu şablonu kullanarak istediğiniz şeyi yapın. Bant, Uygulama Vitrini, Stüdyo, Sigorta, Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş, Salon, Serbest Üye veya Özgeçmiş, bununla her şey mümkün. Tüm özellikleriyle harika bir şeyler inşa edebilirsiniz. Bir sürü güzel seçenekleriyle ve özellikle son derece esnektir.

Tamamen orjinal ve lisanslı üründür. Kesinlikle warez değildir.
Tamamen duyarlı tasarım ve temiz kodlama, tüm tablet, pc ve akıllı telefonlarda test edildi. Sınırsız imkânları ve esnekliği sayesinde her site gelişmesini kolayca destekleyebilecek. Beklemeyin - Şimdi İşletmenizi Başlatın! Demoyu mutlaka deneyin.

Mist is a powerful Multipurpose HTML 5 Template. Build whatever you like with this template that looks effortlessly on-point in Corporate, Business, Education, Agency, Sports, Magazine, Wedding, Restaurant, Attorney, Spa, Medical, Portfolio, Blog, Shop, Architect, Charity, University, Fashion, Band, App Showcase, Studio, Insurance, Nonprofit organization, Saloon, Bakery, Freelancer or Resume, just everything is possible with Mist. With all it features you can build something great. It is ultimate flexible with loads of nice options and features.

It’s fully responsive design and clean was tested on all major handheld devices.Unlimited possibilities & flexible that will easily be able to support every site development. Don’t wait – Launch Your Start-up Now!

DEMO İÇİN TIKLAYIN (Home altında birden çok sayfa için demo sürümü mevcuttur. Home menüsü altından diğer seçenekleri görüntüleyin)Ödeme Seçenekleri

  • Havale / EFT İle Ödeme: EFT yada Banka Havalesi ile Ödeme: EFT/Banka havalesi ile ödemelerinizi herhangi bir bankanin havale/ EFT / ATM / SMS / Telefon / Internet bankaciligi hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.
  • Kredi Kartı İle (Paypal) Ödeme: Paypal dünyanin en güvenli uluslararasi ödeme sistemlerinden biridir. Kredi kartinizla veya paypal üyesi iseniz üye hesabinizdan ödeme yapabilirsiniz.

  • Kapıda Ödeme: PTT Kargo ile ürününüz kapiya gelince, ürün fiyati ve kargo fiyati toplami olan tutari kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu
Yapılan cevap yorumlarını e-posta ile bildir

Yorumlar

Kayıtlı yorum yok!

Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!