Anasayfa / Kategoriler / Temalar / Canvas | The Multi-Purpose HTML5 Template

Canvas | The Multi-Purpose HTML5 Template

Tuval, Güçlü, Duyarlı ve Ham Çok Amaçlı Çok Sayfalı ve Tek Sayfa HTML5 Şablonudur.

50,00   / Adet   180,00 
  • Stok Miktarı: 1Adet
  • Kategori: Temalar
  • Marka:

Tuval, Güçlü, Duyarlı ve Ham Çok Amaçlı Çok Sayfalı ve Tek Sayfa HTML5 Şablonudur. Bu Şablon ile istediğiniz şeyi yapın. Medya Ajansı, Portföy, Ajans, Magazin, Paralaks, Düğün, Noel, Restoran, Blog veya Uygulama Vitrini gibi iş, kurumsal, tıbbi, seyahat, inşaat, olun Canvas ile her şey mümkün. Pakette, 90'dan fazla hazır Homepages & 800 den fazla HTML Dosyasını dahil ettik, bu çok büyük. İnanılmaz esneklik, Muhteşem Dizayn, Süper Kısa Temiz Kodlar, Ham Bootstrap ve Ölçeklenebilir Duyarlı Özellikler, Canvas'ı çarpıcı kılar. Demoyu mutlaka deneyin.

Canvas is a Powerful, Responsive & Raw Multi-Purpose Multi-Page & One-Page HTML5 Template. Build whatever you like with this Template. Be it Business, Corporate, Medical, Travel, Construction, Real Estate, Media Agency, Portfolio, Agency, Magazine, Parallax, Wedding, Christmas, Restaurant, Blog or App Showcase, just everything is possible with Canvas. We have included 90+ ready-to-use Homepages & 800+ HTML Files with the Package, it is this huge. Amazing flexibility, Dark Scheme, Super Shortcodes, Raw Bootstrap & Scalable Responsive Features makes Canvas standout from the crowd. Try out the demo.

DEMO İÇİN TIKLAYIN (Home altında birden çok sayfa için demo sürümü mevcuttur)


Ödeme Seçenekleri

  • Havale / EFT İle Ödeme: EFT yada Banka Havalesi ile Ödeme: EFT/Banka havalesi ile ödemelerinizi herhangi bir bankanin havale/ EFT / ATM / SMS / Telefon / Internet bankaciligi hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.
  • Kredi Kartı İle (Paypal) Ödeme: Paypal dünyanin en güvenli uluslararasi ödeme sistemlerinden biridir. Kredi kartinizla veya paypal üyesi iseniz üye hesabinizdan ödeme yapabilirsiniz.

  • Kapıda Ödeme: PTT Kargo ile ürününüz kapiya gelince, ürün fiyati ve kargo fiyati toplami olan tutari kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu
Yapılan cevap yorumlarını e-posta ile bildir

Yorumlar

Kayıtlı yorum yok!

Kredi kazan, sitene organik hit yükle yada kredini paraya çevir kazan. AUTOHİTS PRO!